Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (18-20 grudnia)

0
1438

Zwiedzamy! Nie śpimy! Przed nami kolejny interesujący weekend stojący przede wszystkim pod znakiem powrotu Glory i turnieju wagi ciężkiej. Swoje działa ostatni raz w 2020 wytaczają też najmocniejsze japońskie organizacje, oraz ONE ze świetnie zapowiadającymi się walkami o pas.

PIĄTEK 18 GRUDNIA:

Weekend w piątek można zacząć dość wcześnie, bo od 10:00. RISE 144 w Tokio a tam główne danie w postaci konfrontacji dwukrotnego pretendenta do tytułu Rajadamnern Tsukuru Midorikawy i mistrza DEEP KICK Yuyi. Gala za darmo w internetowej telewizji Abema.tv. Nie, przy okazji RISE NIE jest wymagany VPN.

Od 13:30 przedostatnia rozpiska ONE Championship w 2020. ONE: Collision Course, a tam dwie konfrontacje o tytuły: w MT i kickboxingu. W dużych rękawicach w limicie do 225 funtów zmierzą się weterani: Roman Kryklia i Andrei Stoica. W co-main tytułu w MT do 145 funtów bronić będzie Nong-O z wygranym jesiennego turnieju Rodlekiem. Na żywo na kanale Fightklub, TVP Sport, stronie i aplikacji sport.tvp.pl oraz oficjalnym kanale Youtube organizacji.

O 18:00 z Bukaresztu Colosseum Tournament XXII z nazwiskami takimi jak Maxim Railean, Andrei Ostrovanu, czy mistrz ISKA Gabriel Bozan. Na żywo na kanale Fightbox.

SOBOTA 19 GRUDNIA:

Od 6:15 tradycyjnie w sobotę walki ze stadionu Omnoi na żywo na Youtube.

Od godziny 10:00 polskiego czasu ostatnia w tym roku impreza z K-1 Japan Group. Krush.120, a tam finały turnieju mistrzowskiego do 53 kg. Poza tym należy zwrócić uwagę na Tomę – jednego z ciekawszych japońskich fajterów w kategorii do 57,5 kg. Relacja w Abema.tv, ale niestety z wymaganym VPN-em.

O 12:00 kolejne emocje związane z pojedynkami z Tajlandii. Sobotnie MAX MT na żywo na Youtube. O 13:00 natomiast Muay Hardcore z małymi rękawicami oraz fajterem WLC Sherzodem Kabutovem w walce wieczoru. Przed nim wystąpi znany z tureckich gal KoK Tofiq Abdullaev. MH jak zawsze za darmo na najpopularniejszym serwisie wideo.

Gwóźdź programu wieczorem, kiedy to po długiej przerwie wraca organizacja przez wielu uważana za najważniejszą na świecie. Glory 76 z eliminatorem do tytułu w wadze ciężkiej między Badrem Harim a Benjaminem Adegbuyim. Na karcie również czteroosobowy turniej w +95 kg, oraz konfrontacja o pas do 77 kg między Cedrikiem Doumbe a awaryjnie dowołanym byłym mistrzem Bellator Kickboxing Karimem Ghajjim. Niestety gali nie wyemituje żadna polska stacja. Tym razem Glory ograniczyło dystrybucje wyłącznie do FITE.tv, gdzie dostęp do transmisji wynosi 15 dolarów. Za darmo jedynie pojedynek otwarcia. Start o godzinie 21:00.

NIEDZIELA 20 GRUDNIA:

Jak zwykle o 12:00 w niedzielę druga impreza MAX MT, jak zwykle również na Youtube. O 13:00 natomiast odpowiedź właścicieli Muay Hardcore, tylko z dużymi rękawicami, czyli MT Super Champ. Także za darmoszkę na YT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here