Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (18-20 marca)

0
6292

Kilka bardzo mocnych pozycji w ten weekend, chociaż największa uwaga będzie skupiona tym razem na Belgii. Poza tym bardzo ciekawie na Litwie i w Japonii. Tradycyjnie dużo łokci i kolan w Tajlandii. Coś dla siebie znajdą również dystyngowani miłośnicy zapominania rękawic z domu.

PIĄTEK 18 MARCA

🇵🇱👊Gromda 8 – godz. 20:00
💻Gromda.tv (PPV – 24,99 zł)
Niby nie rozmawiają i nie siadają do stołu z każdym, ale za odpowiednią kwotę można obserwować zmagania elitarnego klubu dżentelmenów i przekonać się czy ku*wa zawsze będzie ku*wą kto jest najtwardszy w tej niezbyt miękkiej grze. Do gry wracają m.in. znany z HFO Mateusz Kopeć, czy polski journeyman Łukasz Parobiec, a prawdziwą atrakcją będzie występ byłego mistrza Glory Saulo Cavalariego! Tradycyjnie będziemy też świadkami ośmioosobowego turnieju.
ROZPISKA

SOBOTA 19 MARCA

🇹🇭🦵Stadion Omnoi – godz. 5:20 (PL)
💻Facebook (free)
Bitki pod Bangkokiem dla tych co lubią dźwięk piszczałek, łokcie, kolana i wstawać rano nie tylko do pracy.

🇱🇹🥋King of Kings Mega Series 2022 in Vilnius – godz. 18:00 (PL)
📺Fightbox
💻kokfights.tv (PPV – 6,99€/subskrypcja – 3,99€ miesięcznie)
Flagowy event najstarszego działającego kickbokserskiego promotora w Europie. Tego wieczora w Wilnie sporo atrakcji. W main evencie kolejna walka Sergeja Maslobojeva, który nie może nadal doczekać się na pojedynek w Glory, więc po raz kolejny wystąpi w swojej macierzystej organizacji. Poza tym mocno obsadzony turniej do 71 kg z Hubertem Dylewskim, mistrzem KoK Mindaugasem Narauskasem oraz dwoma byłymi zawodnikami Glory – Teo Mikeliciem i Sabrim Ben Henią. Szansę zdobycia pasa do 65 kg dostanie trenujący w warszawskiej Garudzie Oleg Mosznin, który zastąpił Poka Biila w walce z Matasem Pultarazinskasem. Do tego pojedynki w boksie i MMA (powrót Tomasa Pakutinskasa).
ROZPISKA

🇧🇪🥊Glory 80 – godz. 19:00
💻GLORY Fight Fight Fight! (PPV – 19,99€)
Pierwsza gala Glory w 2022 roku. Rozpiska krótka, ale bardzo treściwa. Nas przede wszystkim najbardziej interesuje rewanżowy pojedynek Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim. Poza tym niezmiernie ważna w kontekście hierarchii w wadze ciężkiej konfrontacja Leviego Rigtersa i Jamala Ben Saddika. W rozpisce także pojedynek o pas do 55 kg kobiet między Tiffany van Soest a mistrzynią RISE Manazo Kobayashi.
ROZPISKA

NIEDZIELA 20 MARCA

🇯🇵🥋RIZIN.34 – godz. 6:00 (PL)
💻LiveNow (PPV – 20,99€)
Najbliższa numerowana gala RIZIN to aż 8 walk kickbokserskich (aż z siedemnastu!). W Osace zobaczymy mocne nazwiska takie jak Koji „Kouzi” Tanaka, który zmierzy się z byłym mistrzem Rajadamnern i WBC Genjim Umeno. W Maruzen Intec Arenie także mistrz Shoot Boxingu, były rywal Tenshina Nasukawy Yuki Kasahara, Taiga Kawabe, zawsze efektowni Masaya Jaki i Yuya, czy Jin Mandokoro, który w RIZIN bić się będzie po raz czwarty, tym razem w rewanżu z Sytuo Sato.
ROZPISKA

🇹🇭🦵Thai Fight: Lampang – godz. 12:00 (PL)
💻Youtube (free)
Kolejna odsłona walk z cyklu Tajlandia kontra reszta świata. W programie tajska odpowiedź na lethwei czyli pojedynki w formule kard chuek – a więc zamiast rękawic ręce obwiązane sznurkami. W programie tradycyjnie Saenchai, Saiyok, czy Por Tor Tor.

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – gołe pięści

📺 – transmisja w TV
💻 – streaming
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here