Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (18-20 września 2020)

0
2069

Na łamach naszej strony ruszamy ze swoistym przypominaczem o tym, co dzieje się w nadchodzący weekend w świecie kickboxingu, muay thai i walk na gołe pięści.

Oczywiście absolutnie najważniejsze wydarzenia, a także informacje o rozpiskach i transmisjach można znaleźć w naszym kalendarzu. Tutaj jednak będziemy uzupełniać również o rzeczy, których tam nie ma (jak np. gale na stadionach w Tajlandii).

PIĄTEK 18 WRZEŚNIA:

W piątek czeka nas gala ONE Championship: A New Breed III. Będzie to ostatnia impreza z serii odbywających się w stolicy Tajlandii. Głównym wydarzeniem będzie starcie o pas do 155 funtów w MT między Petchmorakotem a Magnusem Anderssonem. Start od 14.30 polskiego czasu. Na żywo w aplikacji i stronie TVP Sport, Fightklubie i oficjalnym kanale Youtube ONE Championship. Dla tych, którzy nie będą mieli opcji obejrzeć live, w TVP Sport będzie powtórka o godzinie 00:20.

SOBOTA 19 WRZEŚNIA:

Sobotę można zacząć także w Tajlandii od walk na stadionie Omnoi. Transmisja m.in. na oficjalnym kanale YT stadionu od 7:15 polskiego czasu.

Biją się również w MAX MT. Telewizyjny format do obejrzenia za darmo na Youtube. Początek o 13:00 polskiego czasu.

Jakby komuś było mało, Thai Fight również atakuje z eventem z Saenchaiem czy Por Tor Torem. Transmisja? Oczywiście, że na Youtube, od 13:00 czasu polskiego.
Rozpiska:
Saenchai PK SaenchaiMuayThaiGym vs. Rodrigo Freitas
PTT. V.Rujirawong vs. Parmit Grover
Kitti Sor.Jor. Sanrayong vs. Ruslan Ataev
Saensatharm PK. SaenchaiMuayThaiGym vs. Andi Uustalu
Tengnueng Sitjesairoong vs. Nicolas Mendes
Payak-Samui Lukjaoporongtom vs. Braian Allevato
Petchjeeja Lukjaoporongtom vs. Celect Hansen
Kompikart Mor.Rattana Bundit Sor. Tawanrung vs. Jean Carlos Pereira
Samingdej Lukjaoporongtom vs. Pedro Rodrigues

Wieczorem w sobotę do wyboru, do koloru. Z trzecią galą powraca Wotore. Transmisja w PPV TUTAJ. Na karcie m.in. znany z gal HFO Kamil Janik w superfajcie z Adamem Amiryanem.

Dla bardziej konserwatywnych widzów i fanów kickboxingu wielki powrót Enfusion. Pierwsza z czterech dużych gal holenderskiego promotora w całości na VOD Enfusion, natomiast karta główna na stronie i aplikacji TVP Sport od 21:45. Powtórka w TVP Sport w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 00:25. W main evencie pojedynek o pas do 80 kg z udziałem niesamowitego Robina Ciricia. Poza tym w akcji Ibrahim El Boustati, Jente Nnamadim, czy Sarel de Jong, broniąca tytułu w kategorii -61 kg.

NIEDZIELA 20 WRZEŚNIA:

W niedzielę dwie gale z Tajlandii w formacie Thai vs. Farang. Jako pierwsza startuje kolejna edycja MAX MT. Start o 13:00 polskiego czasu na Youtube.

Godzinę później, także na Youtube (14:00 CET) zaczyna się event bezpośredniej konkurencji, czyli MT Super Champ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here