Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (19-20 listopada)

0
1075

Tym razem wyjątkowo bardzo duże zagęszczenie gal w sobotę. Ciekawie tradycyjnie w Japonii, świetnie zapowiadająca się walka w Irlandii, ale najciekawiej w Wilnie, gdzie zobaczymy kilka głośnych nazwisk, w tym Sergeja Maslobojeva i Dovydasa Rimkusa.

PIĄTEK 19 LISTOPADA:

🥊OSS Fighters 07 – godz. 18:00 (PL)Youtube?, Digi Sport
Solidny rumuński event w Konstancy. W main evencie weteran Cristian Ristea, który po wygranej na Superkombat tym razem zmierzy się z Kevinem Osaro. Nigeryjczyk z Mike’s Gym zanotował zwycięstwa w Enfusion i KOK, czym zdążył wyrobić sobie markę. Zastępuje on pierwotnie planowanego Fabio Kwasiego. Bardzo ciekawie prezentuje się też co-main, w którym były mistrz Colosseum Tournament Cristian Milea walczyć będzie z triumfatorem zeszłorocznego turnieju Enfusion Chrisem Wunnem.
ROZPISKA

SOBOTA 20 LISTOPADA:

🥋RIZIN.32 – godz. 6:00 (PL)LIVENOW (PPV – 20,99 e albo 25,99 e w pakiecie z RIZIN Trigger 1st 28 listopada)
Japoński promotor po raz pierwszy zdecydował się odwiedzić Okinawę. Zobaczymy tam 3 pojedynki w kickboxingu, gdzie najciekawiej zapowiada się starcie mistrza ISKA i byłego pretendenta do tytułu K-1 Kojiego Tanaki z zawodnikiem MMA, mającym doświadczenie na zasadach K1 Kazumą Sone. W pozostałych pojedynkach m.in. Rena Kubota, znany z Lethwei in Japan Kohei Tokeshi, czy mistrz RISE „Blackpanther” Noah Bey.
ROZPISKA

🥊Krush.131 – godz. 10:00 (PL)Abema.tv (+VPN)
Rozwojówka K-1 wraca z kolejną galą. Tym razem bez turniejów i pojedynków o pasy. W walce wieczoru Mio Tsumura zmierzy się z Miyuu Sugawarą. Wcześniej natomiast najciekawiej zapowiada się konfrontacja byłego mistrza Krush Hayato Suzukiego z Hikaru Terashimą.
ROZPISKA

🥋RCC: Intro 18 – godz. 14:00 (PL)Youtube
Rosjanie nadciągają z kolejnymi kickbokserskimi walkami na gali MMA. Tym razem w programie trzy pojedynki uderzane, w których zobaczymy uczestnika jednej z najlepszych walk ostatniego Superkombat Vedata Hoduka, byłego fajtera Tatneftu i ACB-KB Maksima Sułgina, czy mającego za sobą pojedynki w Tajlandii Aleksieja Dmitriewa.
ROZPISKA

🦵Siam Warriors Superfights – godz 16:00 (PL)PPV (10 e)
Event w Dublinie z main eventem o pas MT ISKA między fajterem ONE Jonathanem Haggertym a trenującym niegdyś w Tajlandii Arthurem Meyerem. Francuz był kolegą klubowym m.in. Rafiego Bohica. Haggerty natomiast jest byłym mistrzem ONE i ma za sobą m.in. dwa pojedynki z Rodtangiem, wygraną z Superlekiem czy Sam-A.

🥋King of Kings 96 World Championship in Vilnius – godz. 18:00 (PL) kokfights.tv (PPV – 6,99 e), Fightbox
Powrót do KoK Sergeja Maslobojeva, byłego mistrza MAX MT Sigitasa Gaizauskasa, czy rezerwowego turnieju ONE Dovydasa Rimkusa. Cztery walki o pasy, występ Huberta Dylewskiego, Olega Mosznina i Władimira Hynżu z warszawskiej Garudy, czy fajtera Glory i Oktagon Underground Teo Mikelicia. Takie atrakcje czekają w stolicy Litwy w ASG Arenie. Wszystko wyprodukowane na wysokim poziomie, szumnie zapowiadane jako „Mega Battle Tournament”.
ROZPISKA

🥊Piaseczno Fight Night X – godz. 19:00Facebook
Związkowy event z dwiema walkami zawodowymi. Do 60 kg Piotr Stępień zmierzy się z Cezarym Siełem, a Rafał Wójcik będzie bronił swojego młodzieżowego pasa PZKB full contact z Mateuszem Białeckim. Poza tym w rozpisce w semi-pro m.in. Krzysztof Pyrka, Maciej Błażewicz, czy Paweł Józefowicz. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji w postaci… boksu na wózkach.
ROZPISKA

👊BKB 23 – godz. 20:00 (PL)FITE.tv (PPV – 16,99 USD)
W ten weekend znajdzie się również coś dla amatorów boksu na gołe pięści. W Londynie głównym daniem będzie pojedynek o pas między Danielem Lerwellem a Anthonym Holmesem. Zobaczymy w akcji m.in. były zawodnik UFC i mistrz Cage Warriors Chris Fishgold.
ROZPISKA (niepełna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here