Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (19-21 marca)

0
1227

Nooo, tym razem w weekend będzie się działo. Tym razem głównie pod znakiem kuchni azjatyckiej, gdzie o dziwo, najciekawsze dania mamy w piątek i niedzielę.

PIĄTEK 19 MARCA:

Zabawę zaczynamy od 13:30, bowiem o tej godzinie rozpoczyna się rozpiska ONE Championship: Fists of Fury III. W main evencie Regian Eersel wraca po ponad roku w obronie swojego pasa do 170 funtów w kicoboxingu przeciwko weteranowi europejskich ringów Mustaphie Haidzie. W walce MT mistrzyni kickboxingu ONE Janet Todd podejmie młodą, zdolną Australijkę Almę Juniku. Transmisja na antenie, aplikacji i stronie TVP Sport, kanale Fightklub i oficjalnym kanale YT ONE.

SOBOTA 20 MARCA:

Dla miłośników odskoczni w postaci boksu bez rękawic BKFC 16. Na karcie m.in. były zawodnik WEC Leonard Garcia. Start w nocy z piątku na sobotę o godzinie 1:00 polskiego czasu (karta główna od 2:00). Transmisja w PPV w FITE.tv (walki otwierające za darmo).
Rozpiska:
Leonard Garcia vs. Joseph Elmore
Reggie Barnett Jr vs. DeMarcus Corley
Bobby O’Bannon vs. Arnold Adams
Melvin Guillard vs. Scott O’Shaughnessy
Kaleb Harris vs. Noah Cutter
Brad Kelly vs. Elvin Brito
Adrian Miles vs. Jason Fish
Eric Thompson vs. Ryan Jones
karta wstępna:
Spencer Ruggeri vs. David Diaz
Tyler Hill vs. Zion Tomlinson

Od 6:15 tradycyjnie walki ze stadionu Omnoi. Relacja spod Bangkoku na Facebooku. O 13:00 natomiast do gry wchodzą małe rękawice i Muay Hardcore. Transmisja na Youtube.

NIEDZIELA 21 MARCA:

W sobotę trzeba się oszczędzać, gdyż następnego dnia już od godziny 6:00 w Japonii dwa świetnie zapowiadające się wydarzenia. Z kickbokserskiego punktu widzenia RIZIN.27 będzie tym mniej atrakcyjnym. W Nagoyi cztery pojedynki kickbokserskie z udziałem m.in. Taigi czy Syuto Sato. Znacznie więcej atrakcji w walkach MMA. Transmisja w PPV, podobnie jak w sylwestra czyli w serwisie LiveNow.

Równocześnie w Tokio odbędzie się pierwsza część K’FESTA 4, czyli imprezy otwierającej sezon K-1. W Tokyo Garden Theatre w main evencie rewanż między Yuukim Egawą i Tatsuyą Tsubakiharą (na zdj. moment decyzji po pierwszej walce), tym razem o pas. Poza tym nazwiska z pierwszej linii jak Hideaki Yamazaki, który zmierzy się z mistrzem kilku innych organizacji Fukashim Mizutanim. W innym pojedynku były mistrz Yuta Murakoshi skrzyżuje rękawice z uczestnikiem jednej z najlepszych walk 2020 Ryusei Ashizawą. W rozpisce również tacy fajterzy jak Hisaki Kato, Kaito Ozawa, Kaisei Kondo, czy Mahmoud Sattari. Transmisja w Abema.tv, ale z VPN. Tutaj trzeba będzie się wysilić, szukając alternatywnych źródeł lub trochę pogłówkować z VPN, chcąc złapać K-1 na żywo.

O 13:00 Muay Thai Super Champ, czyli walki w formacie Taj kontra nie-Taj w studiu telewizyjnym. Sprawdzić będzie można za darmo na Youtube.

Rozkład jazdy na 19-21 marca:
19.3:
ONE Championship: Fists of Fury III (13:30 – Fightklub, TVP Sport, aplikacja i strona sport.tvp.pl, oficjalny kanał YT ONE)
20.3:
BKFC 16 (1:00 – karta wstępna/2:00 – karta główna – PPV Fite.tv)
Omnoi (6:15 – Facebook)
Muay Hardcore (13:00 – Youtube)
21.3:
RIZIN.27 (6:00 – PPV LiveNow)
K’FESTA 4 Day.1 (6:20 – walki otwarcia/7:30 – karta główna)
MT Super Champ (13:00 – Youtube)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here