Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (2-3 kwietnia)

0
7402

Rozkład tym razem dość specyficzny, bo z jednej strony tylko trzy wydarzenia w ten weekend, ale dwa z potencjałem na galę roku i zarazem dwa w Japonii. Do tego… w tej samej hali!

SOBOTA 2 KWIETNIA:

🇯🇵🥊RISE Eldorado 2022 – godz. 6:30 (PL)
💻Abema.tv (bez VPN, free)
Weekend rozpoczynamy tym razem dopiero w sobotę, a tam flagowa gala RISE, które, wzorem swojego największego konkurenta, postanowiło od zeszłego roku otwierać sezon specjalnym eventem. W walce wieczoru w Yoyogi National Gymnasium pożegnanie Tenshina Nasukawy z organizacją. Jego rywalem będzie Kazane Nagai, który znalazł się m.in. w czołowej piątce najlepszych zawodników 2021 roku według naszego serwisu. Poza tym jeszcze wiele innych atrakcji. Świetnie zapowiada się konfrontacja mistrza RISE Masahiko Suzukiego z weteranem japońskiego MT i kickboxingu Mutsukim Ebatą. Walczyć będą również brat Tenshina, Ryujin z bratem zawodnika, którego Tenshin pokonał, a więc z Naokim Kasaharą. W rozpisce także m.in. „Black Panther” Noah Bey, YA-MAN, Taiju Shiratori, Kento Haraguchi, pojedynek Shiro Matsumoto z Rui Ebatą i aspirujący do Glory fajter HW Kenta Nanbara.
ROZPISKA

🇵🇱🥋Real Fight Night – godz. 18:00
💻Youtube (free)
W Pabianicach gala MMA, ale z trzema pojedynkami na zasadach kickboxingu. W najciekawszym z nich znany z HFO Michał Saramonowicz zmierzy się z zawodnikiem Krwawego Sportu Jędrzejem Durskim (przymierzanym także do HFO).
ROZPISKA

NIEDZIELA 3 KWIETNIA:

🇯🇵🥊K’FESTA 5 – godz. 6:00 (PL)
💻Abema.tv (+VPN, free), Totanon (free)
Druga bardzo duża gala w ten weekend w Japonii, również w hali Yoyogi National Gymnasium. Tym razem flagowiec K-1, a tam mnóstwo atrakcji. Najważniejsza to ośmioosowy turniej bez podziału na kategorie wagowe, w którym udział weźmie m.in. weteran MMA, złoty medalista olimpijski w judo Satoshi Ishii. W tej samej drabince spotkamy również byłego mistrza wagi ciężkiej „starego” K-1 i zawodowego pięściarza Kyotaro Fujimoto. Inne bardzo ciekawe nazwiska to Mahmoud Sattari, K-JEE, czy Hisaki Kato. W pojedynku o pas do 65 kg Hideaki Yamazaki zmierzy się z pamiętającym jeszcze czasy starego K-1 Tetsuyą Yamato. Poza tym hitowo zapowiadające się starcie Yuukiego Egawy z Tatsuyą Oiwą, Taito Gunjiego i Tomy, czy Yuty Murakoshiego z mistrzem Wu Lin Feng Hirotaką Asahisą. W dłuuugiej rozpisce także m.in. Masaaki Noiri, Gonnapar, czy Rukiya Anpo. Istna plejada byłych i obecnych mistrzów K-1 i Krush.
ROZPISKA

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – gołe pięści

📺 – transmisja w TV
💻 – streaming

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here