Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (2-4 października 2020)

0
901

Kolejny weekend z kickboxingiem mniej intensywny niż poprzedni, natomiast o tyle charakterystyczny, że najciekawsze wydarzenia są skupione w sobotę. W piątek można natomiast zrobić sobie wolne.

SOBOTA 3 PAŹDZIERNIKA:

Weekend z kopaniem i uderzaniem zaczynamy tym razem w sobotę. Tradycyjnie pod Bangkokiem odbywa się gala na stadionie Omnoi. Zaczyna się od 7:15 polskiego czasu, a transmisja na Youtube.

Od 13:00 otwiera się MAX MT, czyli trzyrundowy tajski w formule Tajlandia kontra reszta świata. Na żywo za darmo na Youtube. Od 14:00 natomiast podobna gala, ale w małych rękawicach. Muay Hardcore także za darmo na YT.

Od 18:30 startuje gala FEN 30: Lotos Fight Night. We Wrocławiu trzy walki w K-1 rules, w tym jedna o pas w kategorii -77 kg. Rewanż między sobą stoczą Wojciech Wierzbicki i Dominik Zadora. Do akcji wraca także Michał Turyński, a cały event otworzy starcie pań między Barbarą Nalepką a Hanną Gujwan. Transmisja zaczyna się od 18:30 na Polsacie Sport Fight i platformie Ipla.tv, a widzowie Super Polsatu i Polsatu Sport Extra będą mogli oglądać to wydarzenie od 20:00.

O 19:00 w Zielonej Górze rusza impreza Makowski Fighting Championship 18. Na karcie aż trzy walki o tytuły: PZKB, ISKA i MFC. W pojedynku głównym Kacper Frątczak powalczy z Przemysławem Biniendą o pas Makowskiego. Niestety, interesująco zapowiadający się pojedynek między Maciejem Zembikiem a Michałem Królikiem nie dojdzie do skutku. „Matriksa” w Zielonej Górze w boju z „Zembolem” zastąpi Krzysztof Olszewski ze Sparty Warszawa. Start części telewizyjnej od godziny 20:00 w Fightboksie.

20:45 to czas rozpoczęcia gali muay thai z Paryża. W głównym pojedynku finalista turnieju ONE Championship Samy Sana, który zmierzy się z Martinem Meonim. Relacja z tej krótkiej gali TUTAJ.
Rozpiska:
Samy Sana vs. Martin Meoni
Anouar El Karkouri vs. Marvin Bonnemains
Oumar Bathily vs. Ludo Agoue

Od 21:00 mniejszy event spod znaku Mix Fight Championship. Vipowska impreza Mix FC: Fight Club i Sergej Braun, Sebastian Mendez czy znany z Enfusion Romano Bakboord na karcie walk. PPV za 4 euro TUTAJ.

Na koniec dnia jeszcze dawka emocji z Holandii. Enfusion 98 i trzy pasy na szali. W main evencie Endy Semeleer będzie chciał zostać podwójnym mistrzem i zdobyć pas do 72,5 kg, który kiedyś zresztą posiadał. Holenderska gwiazda będzie bić się z Nordinem van Roosmalenem, bratem byłego czempiona Glory, Robina. Karta główna na żywo w TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport od 21:45. Część Enfusion Talents od 20:00 na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Plan emisji karty wstępnej może ulec zmianie.

NIEDZIELA 4 PAŹDZIERNIKA:

Niedziela tradycyjnie w rytmie boksu tajskiego. Od 7:00 znowu MAX MT, a transmisja za pośrednictwem Youtube. Godzinę później startuje MT Super Champ, które można oglądać za darmo TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here