Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (20-22 listopada)

0
1224

Przed nami najciekawszy weekend w tym miesiącu. Tym razem z bardziej zdecydowanym niż zwykle wskazaniem na Azję, z bardzo dużym ładunkiem nieoczywistości i absurdu. Jest polski akcent, ale taki, którego raczej mało kto by się spodziewał…

PIĄTEK 20 LISTOPADA:

Zaczynamy od gali ONE Championship, a właściwie od czwartej części „Inside the Matrix. Tym razem w końcu dostaniemy dwa uderzane zestawienia – jedno w MT, drugie w kickboxingu. W dużych rękawicach zobaczymy Aslabneka Zikriejewa, medalistę World Games z 2017 roku we Wrocławiu. Jego przeciwnik to Junguwang Wang, były mistrz Enfusion do 57 kg. W boksie tajskim zmierzą się znani już wcześniej z ONE Joseph Lasiri i były pretendent do pasa Rocky Ogden. Transmisja od 13:30 w aplikacji oraz stronie TVP Sport, kanale Fightklub i oficjalnym kanale na YT organizacji. Premiera na antenie TVP Sport o godzinie 0:20.

SOBOTA 21 LISTOPADA:

O godzinie 3:00 wyjątkowo… stuprocentowa gala MMA, dokładnie Legacy Fighting Alliance 95 a tam… debiut w organizacji mistrza Glory Aleksa Pereiry. Brazylijczyk ma trzy pojedynki w mieszanych sztukach walki z 2015 i 2016 roku z Jungle Fight. Uspokajamy, „Po Atan” nie porzucił kickboxingu i na razie nie ma zamiaru się przebranżawiać. Przeciwnikiem Pereiry będzie Thomas Powell. Transmisja na UFC Fight Pass.

Od 6:00 prosto z Osaki RIZIN.25. Kopano-uderzane emocje w pierwszej połowie rozpiski, a tam m.in. starcie Taigi Kawabe z mistrzem DEEP KICK Yumą Yamahatą, debiut wielokrotnego mistrza Japonii w taekwondo olimpijskim Hidenoriego Ebaty, czy elektryzujące starcie dwóch znanych z RIZIN kickbokserów – Shuto Sato i Jina Mandokoro. Transmisja w PPV na RIZIN LIVE.

Jak zwykle o tej porze, od 6:15 walki na stadionie Omnoi z transmisją na Youtube. O 12:00 natomiast wchodzimy z MAX MT, również na YT. Godzinę później zaczynają się natomiast małe rękawice i Muay Hardcore z zawodnikiem WLC Sherzodem Kabutovem w main evencie. Gdzie oglądać? Oczywiście, że na Youtubie.

Jazdę bez trzymanki zaczniemy o godzinie 19:00. Tak, FAME MMA 8 i starcie o pas XFC Poland na zasadach K-1 między Alanem Kwiecińskim i Piotrem Pająkiem. Poza tym Marcin Najman w boksie w małych rękawicach z byłym pięściarzem WSB Kasjuszem Życińskim i kickbokserskie starcie Ferrari vs. Wiewiór. Oglądać można w PPV.

NIEDZIELA 22 LISTOPADA:

Jak komuś mało rozrywki, to od 4:00 z impetem wjeżdża Full Metal Dojo 20: Fight Circus vol. 2. Tym razem bez pojedynków w lethwei, ale za to z boksem na gołe pięści w main evencie. Poza tym kilka ciekawych postaci kickbokserskich (Steve Banks, Fabiano Hawthorne) oraz pojedynki… zawierające elementy kickboxingu. Pytacie się co to ma znaczyć? Walki na same kopnięcia, oraz na same techniki obrotowe! Poza tym zestawienia MMA 2 na 1, 3 na 1, tag team 2 na 2, MMA duży vs mały czy… indyjskie zapasy nożne! Mało tego, FMD potwierdziło, że będą pojedynki ogłoszone last minute, także to nie wszystko! To będzie absurdalna noc, bez dwóch zdań, którą zacznie hymn Tajlandii zaśpiewany przez szefa FMD Joe Nutta. Transmisja za darmoszkę na Camsoda.com. Nie oglądać przy młodszym rodzeństwie/dziecku, a partnerki uprzedzić wcześniej.

Jak już trochę odeśpicie, to o 12:00 ląduje znowu MAX na YT. Godzinę później natomiast MT Super Champ, czyli siostrzana organizacja Muay Hardcore, także z lajwem na Youtube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here