Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (21-23 maja)

0
2635

Weekend pod znakiem powrotu King of Kings do Polski z bardzo ciekawą kartą. Poza tym trochę dzieje się jak zwykle w Azji, a także Stanach Zjednoczonych. Nie brak również mniejszych eventów w Europie. Zarowno kontynentalnej jak i na Wyspach Brytyjskich.

PIĄTEK 21 MAJA:

Zaczynamy od danie głównego, czyli King of Kings 88 World GP 2021 in Warszawa. W walce wieczoru pojedynek o pas wagi ciężkiej, w której Michał Turyński zmierzy się z kickbokserem z długą karierą w boksie, Reinisem Porozovsem. Do akcji powrócą również były mistrz DSF Kamil Ruta i były mistrz Europy KoK Jurijs Orlovs. Zobaczymy także zwycięzcę turnieju Topkinga z nokautami na mocnych Tajach Dmitrija Wareca, który podejmie potrójnego zawodowego mistrza Polski Przemysława Kierpacza. Po świetnych występach w 2020 i 2021 roku do ringu wejdzie Barbara Nalepka. Kolejny pojedynek stoczy też utalentowany reprezentant warszawskiej Garudy Oleg Mosznin. Jego rywal to Krzysztof Olszewski, a więc pierwszy z dwóch ludzi w rozpisce, którzy pamiętają ostatni polski event KoK. Drugim jest Robert Rajewski jr, który podejmie trenującego we Włoszech Rumuna Laurentiu Partenie. Początek relacji z warszawskiego Wilanowa od godziny 19:00 w kanale Fightbox i w internetowym PPV na kokfights.tv.

SOBOTA 22 MAJA:

Dla tych którym mało akcji, o 1:30 polskiego czasu muay thai zza oceanu, czyli Lion Fight 66. Steve Walker i Demetrious Tubbs zmierzą się o pas w kategorii super cruiser. Transmisja na UFC Fight Pass.
rozpiska:
Steve Walker vs. Devorious Tubbs
Cody Carrillo vs. Lowrant-T Nelson
Yasmeen Salhani vs. Regan Gowing
Zack Fox vs. Jose Rivera
Heriberto Tovar vs. Jake Mackenzie

O 11:00 KNOCK OUT vol. 2 czyli kolejna impreza, która wyszła z połączenia REBELS i KO. O tytuł na zasadach kickboxingu będą się bić Bazooka Koki i Shoji Otani. Poza tym w akcji postergirl „Panchan” Rina Okamoto oraz znany z ONE Yukinori Ogasawara, brat mistrza ISKA i WPMF Eisaku. Relacja w PPV na Twitcasting.tv.
rozpiska:
Bazooka Koki vs. Shoji Otani
Rina Okamoto vs. MIREY
Ryusei Kumagai vs. No-Ri-
Yukinori Ogasawara vs. Ginji
Kiminori Matsuzaki vs. Ryu Hanaoka
Yutaro Asahi vs. Kyohei Furumura
Hideyuki Oshiro vs. Kazuya Kato
Takumi Hamada vs. Yuzuki Sakai
Erisa Kawashima vs. Yayoi Inoue

O 18:00 za darmo na FITE.tv bułgarski kickboxing i kontaktowe karate, czyli gala Senshi 8. W Sofii cała gromada karateków i kickbokserów, a wśród nich m.in. rosyjski weteran Artiom Paszporin, czy znany z Enfusion Badr Ferdaous.
rozpiska:

Zdjęcie

Dla fanów wyspiarskiego muay thai od 19:00 gala Victory 6 z Newcastle. W main evencie znany z Enfusion i ONE Juan Cervantes, czyli meksykańsko-angielski fajter, w ringu spotka się z Joe Boobyerem. W rozpisce także polski akcent w postaci Mateusza Sarwuty. PPV w cenie 15 funtów, ale w cenie jest również stream z niedzielnej gali Victory 7.
rozpiska:
Nico Carrillo vs Craig Coakley
Joe Craven vs George Jarvis
Juan Cervantes vs Joe Boobyer
Andy Turland vs Jason O’Hara
Kyle Todd vs Josh Hill
Jake Thirlaway vs Mateusz Sarwuta
Paul Morris vs Matyas Ecsedi

NIEDZIELA 23 MAJA:

Po wielu wrażeniach związanych ze specjalnyą imprezą RISE w zeszły weekend, tym razem przyszedł czas na galę numerowaną. Na RISE 149 w main evencie były mistrz dwóch kategorii stadionu Lumpinee, Norasing. Taj zmierzy się z numerem jeden w rankingu RISE do 60 kg, Kazumą. Znany z RIZIN Takuma Konishi walczył zarówno w limicie do 70, 77 jak i 92 kg. Tym razem nieustraszony Japończyk podejmie posiadacza pasa WMC Intercontinantal Briana McGratha do 83 kg. Transmisja za darmo na Abema.tv, bez geoblokady.

O 19:00 na zakończenie weekendu znowu można przenieść się do Newcastle, by obejrzeć starcia w MT na Victory 7. Tym razem rozpisce przewodzi były zawodnik Glory Mo Abdurahman, który skrzyżuje rękawice z weteranem gal Yokkao Jackiem Kennedym. Relacja w PPV, gdzie w cenie jest także sobotnia impreza Victory 6.
rozpiska:
Mo Abdurahman vs Jack Kennedy
Jack Cooper vs Alex MacGregor
Stephen Irvine vs Jonno Chipchase
Jack Bullock vs Keith Middleton
Ally Macpherson vs Daniel Bonner
Joe Johnson vs Jack Sampola

Rozkład jazdy 21-23 maja:
21.5:
King of Kings 88 World GP 2021 in Warszawa (19:00 – Fightbox, kokfights.tv)
22.5:
Lion Fight 66 (1:30 – UFC Fight Pass)
KNOCK OUT vol. 2 (11:00 – PPV)
Senshi 8 (18:00 – FITE.tv)
Victory 6 (19:00 – PPV)
23.5:
RISE 149 (11:00 – Abema.tv)
Victory 7 (19:00 – PPV)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here