Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (22-24 października)

0
1405

Najbliższy weekend dzieje się niezwykle dużo w świecie sportów walki, w tym w kickboxingu. My na tę okazję prezentujemy nasz rozkład w nowej, odświeżonej wersji. Mamy nadzieję, że będzie on nieco bardziej czytelny.

PIĄTEK 22 PAŹDZIERNIKA:

🥊RISE 152 – godz. 11:00 (PL)Abema.tv (free)
Numerowana gala RISE na kilka tygodni przed kolejnym wydarzeniem spod znaku World Series. W main evencie walka o pas tymczasowy do 60 kg między Kazumą a Yusaki Ishizukim. Na gali również m.in. czołowy zawodnik RISE Rasta Kido, półfinalista japońskiego turnieju K-1 MAX Yoshimichi Matsumoto, czy były zawodnik RIZIN – Seido.
ROZPISKA

SOBOTA 23 PAŹDZIERNIKA:

🦵Muay Hardcore – godz. 14:00 (PL) – Youtube (free)
Dla tych, którzy stęsknili się za MT w małych rękawicach kolejna gala MH. Ringowe życie w Tajlandii wróciło od niedawna i praktycznie co tydzień dzieje się dosyć sporo.

🥋RCC: Intro 17 – godz. 14:00 (PL) – Youtube (free)
Co prawda jest to gala MMA, ale nie zabraknie też kilku walk uderzanych. Najgłośniejsze nazwisko to mistrz KoK Constantin Rusu, który zmierzy się z uczestnikiem praskiego Road to ONE Wasilijem Siemienowem. Bernard Plavec po porażce na MFC z Łukaszem Rambalskim tym razem podejmie Dmitrija Chabibullina, a były fajter FFC Mitar Dugalić skrzyżuje rękawice z Nikitą Kozłowem.
ROZPISKA

🦵Lion Fight 71 – godz. 16:00 (PL) – UFC Fight Pass (9,99 e miesięcznie/89,99 e rocznie)
Amerykańska organizacja tym razem w europejskich godzinach, bo w Europie. Tym razem północnoamerykański potentat MT wylądował w Londynie, gdzie zobaczymy trzy walki o pasy LF. W main evencie znany z I-1 i Oktagon Underground Jakub Benko zmierzy się o tytuł w kategorii juniorciężkiej z Joe Boobyerem.
ROZPISKA

🥊Enfusion 103 – godz. 17:00 (karta przedwstępna) – Youtube? (free)
20:00 (Enfusion Talents) – Fightbox, Fightklub
21:45 (karta główna) – aplikacja i strona sport.tvp.pl (free) – powtórka TVP Sport 1:55
CAŁOŚĆ – 17:00Enfusion TV (4,99 e miesięcznie)
Enfusion wraca do Niemiec, do Wuppertal. W Uni-Halle eliminator do walki o pas do 70 kg między Youssefem El Hajim a przyszłym rywalem Patryka Radonia, Mohammedem Boutasą. Poza tym walka o tytuł do 93 kg, w którym Jermaine Puljhun zawalczy z faworytem gospodarzy Dominikiem Santlem. Szalenie ciekawie zapowiada się również starcie Bilala Loukiliego z ostatnim mistrzem do 80 kg Robinem Ciriciem. W akcji również Youness Benmalek, skaczący po wagach Mory Kromah, czy wracający do akcji Jordy Laret z Mike’s Gym.
ROZPISKA

🥊Glory 79/Collision 3 – godz 18:00 (Glory 79) – Glory FFF (free)
20:00 (Collision 3) – Glory FFF (PPV – 19,99 e)
Nie obyło się bez problemów przy kompletowaniu karty, ale ostatecznie Glory na ostatnią w tym roku rozpiskę przygotowało naprawdę ciekawy repertuar. Dojdzie do planowanego na początku roku starcia Rico Verhoevena i Jamala Ben Saddika. Poza tym w programie powrót do kickboxingu Gokhana Sakiego, starcie Donegiego Abeny z Sergejem Maslobojevem, czy Antonio Plazibata z Benjaminem Adegbuyim. W pierwszej części najlepiej zapowiada się konfrontacja Stojana Koprywlenskiego z Bruno Gazanim i rewanż Serhija Adamczuka z Aleksiejem Ulianowem.
ROZPISKA

NIEDZIELA 24 PAŹDZIERNIKA

👊BKFC Fight Night: Wichita – godz. 2:00 (PL) – Fightklub
Dla miłośników zostawiania rękawic w szatni kolejna gala BKFC, tym razem trochę mniej głośna niż ostatnie dokonania. Czy znowu zobaczymy falę nokautów w okrągłym ringu?
ROZPISKA

🥋RIZIN.31 – godz. 7:00 (PL) – LiveNow (PPV – 20,99 e)
Gala co prawda z mocnym wskazaniem na MMA, ale w Yokohamie nie zabraknie też kickboxingu. Przede wszystkim dwóch utytułowanych przedstawicieli Eiwa Sportsgym, Nadaki Yoshinariego i Ryuyi Okuwakiego. Szczególnie należy zwrócić uwagę na tego pierwszego, który w wieku -nastu lat zdobył wszystkie najważniejsze zawodowe pasy MT. Pisaliśmy o tym już TUTAJ.
ROZPISKA

🦵MT Super Champ – godz. 14:00 (PL) – Youtube (free)
W niedzielę bardziej tradycyjna odnoga Muay Hardcore, czyli MTSC. Jak zwykle pojedynki w formacie Tajlandia vs. reszta świata.

🥊🦵Enfusion Cage Events 07 – godz. 20:00 – Fightklub, Enfusion TV (4,99 e miesięcznie)
Klatka, walki kickbokserskie i MT w małych rękawicach – to jest najbardziej charakterystyczną cechą gal ECE. Niedzielny event będzie szczególny, ponieważ dojdzie aż do czterech pojedynków o pasy w xtreme stand-up. W najciekawszym były fajter ONE Miles Simson będzie chciał pokonać mistrza, mającego 8 walk w Glory Kevina Heeckerena. W akcji także były zawodnik DSF Ahmad Chickmousa, niezwykle efektownie walczący Seif Harnafi, czy specjalista od muay thai Matthew Daalman.
ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here