Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (22-24 stycznia)

0
794

Wracamy z cotygodniowym rozkładem jazdy! Co prawda najbliższy weekend będzie trochę „dla chętnych”, ponieważ nie wszystkie zaprezentowane gale będą do obejrzenia legalnym sposobem. Wrażeń jednak nie zabraknie. Nadal nie wróciły po grudniowej pauzie stadiony MT, więc polecanych pozycji nie będzie wiele.

PIĄTEK 22 STYCZNIA:

Jedyną godną uwagi rzeczą w piątek jest inauguracja roku ONE Championship. Na gali ONE: Unbreakable zobaczymy dwie walki w kickboxingu. W pierwszej w konfrontacji wagi ciężkiej zobaczymy zwycięzcę turnieju Enfusion Rade Opacicia, który wraca po efektownym nokaucie, jaki w grudniu sprawił Errolowi Zimmermanowi. Przeciwnikiem Serba będzie portugalski weteran, mistrz ISKA, WKU i Superkombat Bruno Susano. W main evencie natomiast pojedynek o pas kickbokserski w kategorii do 145 funtów między mistrzem Alawerdim Ramazanowem a pretendentem, posiadaczem tytułu Lumpinee, Capitanem. Relacja od 13:30 na antenie, aplikacji i stronie TVP Sport, Fightklubie i oficjalnym kanale Youtube organizacji. Dla tych co w pracy, powtórka na TVP Sport o 23:40.

SOBOTA 23 STYCZNIA:

Co prawda niedzielna gala K’Festa 4 została odwołana, ale K-1 Japan Group utrzymało sobotnie Krush.121. W pojedynku wieczoru o pas do 67,5 kg Kazuki Yamagiwa zmierzy się z bratem Leony Pettasa, Koną Kato. Do tego występ 47-letniego weterana Haruakiego Otsukiego, znanego z bardzo nieszablonowego stylu walki. W Korakuen Hall również półfinały turnieju kobiet do 52 kg. Początek o 9:30 w Abema.tv. Niestety tylko z VPN.

NIEDZIELA 24 STYCZNIA:

W nocy z soboty na niedzielę w Bangkoku Full Metal Dojo we współpracy z Bare Knuckle FC organizuje swój pierwszy event bokserski bez rękawic. Bare Knuckle Kingdom 1 miało mieć miejsce w pierwszy weekend nowego roku, ale data została przesunięta o trzy tygodnie. Od tamtego czasu nie było ze strony organizatorów żadnych informacji, ale transmisja nadal awizowana jest na stronie VoD BKFC. Zaczynamy od 3:00, a gala do obejrzenia w aplikacji BKFC i wspomnianym oficjalnym serwisie wideo. Rozpiska, którą podaliśmy jest prawdopodobnie niekompletna, ale tyle na razie udało się ustalić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here