Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (23-24 kwietnia)

0
1043

Wracamy z naszą rozpiską weekendowych atrakcji kickbokserskich. Sobota i niedziela nie są bardzo intensywne, jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia (chociaż są i takie), ale znajdą się ciekawe pozycje z interesującymi nazwiskami. Zarówno w Europie jak i w Azji.

SOBOTA 24 KWIETNIA:

W sobotę od 7:15 polskiego czasu wjeżdżają tradycyjnie walki z Omnoi. Relacja na Facebooku.

Od 10:30 natomiast atrakcje z Australii, czyli gala muay thai Eruption 20. W main evencie znany z ONE Rocky Ogden, który zmierzy się z Vanem Phannem. W co-main fajter Glory Junior Tafa, a w jednej z pozostałych walk siostra Almy Juniku, Amanda. Dostęp TUTAJ za 30 dolarów australijskich.

O godzinie 13:00 emocje z Samut Sakhon, z gali Thai Fight: DMHTT. Na karcie walk tradycyjnie PTT i Saenchai. Również Saiyok, znany z Enfusion Fabio Reis czy Will Chope, któremu odwołano występ na Fight Circus vol. 3. Transmisja za darmo na Youtube.

Zdjęcie

Wybitnie interesująco zapowiada się czeska gala z cyklu Road to ONE współorganizowana przez Night of Warriors i Yangames. W Pradze czteroosobowy turniej w wadze ciężkiej, w którym udział weźmie m.in. Tomas Hron, czy znany z FEN Cyril Cereyon. W superfightach takie uznane czeskie nazwiska jak Michal Krcmar, Matej Kozubovsky, Melvin Mane oraz Vaclav Sivak. Start od 19:00… ale tylko w czeskiej telewizji O2TV Sport, dlatego jest to pozycja dla tzw. zaradnych i w ramach ciekawostki.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Od godziny 18:00 natomiast zaczynamy kolejny event King of Kings. Na KoK Classic 5 w Olicie mocna reprezentacja warszawskiej Garudy, w tym Oleg Mosznin, Denis Mickiewicz (znany wcześniej z polskich gal jako Denis Rajko), Ilona Wojda, Władimir Hynżu czy Daniel Szott. Ten ostatni wystąpi w walce wieczoru w rewanżu z ekscentrycznym, mocno promowanym Dovydasem Rimkusem. Transmisja w Fightboksie.

NIEDZIELA 25 KWIETNIA:

Od 7:30 z Nagoyi łączona gala MMA i kickboxingu HEAT 48. W rozpisce m.in. znany z K-1 Abiral „Himalayan Cheetah” Ghimire. Relacja w PPV TUTAJ.

O 8:30 startują walki na stadionie Channel 7. Bitki ze stolicy Tajlandii na Youtube TUTAJ.

10:30 to KNOCK OUT vol. 2, czyli kolejna gala po połączeniu KO i REBELS. W ringu pokażą się m.in. Rina „Panchan” Okamoto, czy Yukinori Ogasawara. Do sprawdzenia w PPV.

Rozkład jazdy 24-25 kwietnia:
24.4:
Omnoi (7:15 – Facebook)
Eruption 20 (10:30 – PPV)
Thai Fight: DMHTT (13:00 – Youtube)
KoK Classic 5 (18:00 – Fightbox)
Road to ONE: Prague (19:00 – O2TV Sport)
25.4:
HEAT 48 (7:30 – PPV)
Channel 7 (8:30 – Youtube)
KNOCK OUT vol.2 (10:30 – PPV)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here