Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (25-27 czerwca)

0
695

Tradycyjnie dzieje się dużo w Japonii, chociaż szczególną uwagę należy zwrócić na wyjątkowo mocno kickbokserską galę RIZIN.29. Poza tym budzi się Tajlandia, jak i mamy wydarzenia w Europie i na Bliskim Wschodzie.

PIĄTEK 25 CZERWCA:

Od godziny 11:00 polskiego czasu weekend zaczynamy galą Krush.126. Głównym daniem będzie na niej starcie o pas w kategorii do 57,5 kg między Takahito Niimim a Keito Okajimą. Niimi, który w listopadzie wygrał turniej o pas, zmierzy się ze swoim ostatnim pogromcą, z którym przegrał w lipcu 2020. Relacja w Abema.tv z VPN-em.

O 15:00 natomiast gala Muay Thai Night 6 z Dubaju. W main evencie zobaczymy Dmitrija Walenta, którzy zmierzy się z Carlosem Pratesem. W rozpisce także m.in. znany z ONE Savvas Michael, czy zawodnik Enfusion i K-1 Deniz Demirkapu. Na żywo do zobaczenia na Youtube.

SOBOTA 26 CZERWCA:

Tajlandia co prawda zmaga się z pandemią, ale na stadionie Fonjang wbrew niesprzyjającym okolicznościom odbędą się zmagania. Start od 7:15, a całość do sprawdzenia na kanale Youtube.

O 18:30 kolejna z cyklu gal Road to ONE. Tym razem na Teneryfie i tradycyjnie z czteroosobowym turniejem wagi ciężkiej. W jego skład wejdą Christian Brorhilker, Moises Baute, Mourad Zakari i David Trallero. Transmisja w FITE.tv, ale z VPN.

NIEDZIELA 27 CZERWCA:

Dla amatorów walk na gołe pięści gala BKFC 18, a tam nie zabraknie ciekawych nazwisk, znanych głównie z MMA. Początek eventu w Miami od 1:30 na kanale Fightklub.
Rozpiska:
Joey Beltran vs. Sam Shewmaker
Hector Lombard vs. Joe Riggs
Luis Palomino vs. Tyler Goodjohn
Thiago Alves vs. Ulysses Diaz
Pearl Gonzalez vs. Charisa Sigala

Wydarzenie weekendu to gala RIZIN.29, na której wyjątkowo dużo miejsca poświęconego będzie kickboxingowi. Świetnie obsadzony turniej ze zwycięzcą turnieju RISE i kolegą klubowym Tenshina Nasukawy, Taiju Shratorim, byłym mistrzem WBC MT Genjim Umeno, byłym asem K-1 Kojim Tanaką i Ryo Takahashim. Do tego powrót mistrza Lumpinee i Rajadamnern Yoshinariego Nadaki w superfighcie. Poza tym kolejne walki rundy otwierającej japońskiego GP w MMA. Start o 6:30, transmisja w livenow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here