Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (25-27 lutego)

0
496

W ten niezwykle bogaty w ofertę sportów walki weekend nie zabrakło również wydarzeń z kickboxingiem i muay thai. Oto co ciekawego do sprawdzenia w ten weekend, a dzieje się sporo na całym świecie.

PIĄTEK 25 GRUDNIA:

🇸🇬🥋ONE Championship: Full Circle – godz 11:00 (PL)/karta główna 13:30 (PL)
📺 TVP Sport (karta główna), Fightklub
💻 Aplikacja i strona sport.tvp.pl (free, karta główna), oficjalny kanał Youtube ONE (free)
Tym razem podczas gali ONE sporo kickbokserskich atrakcji, chociaż niestety znowu rozpiska poniosła straty (wypadł m.in. co-main event o pas MT do 155 funtów). Jest jednak i tak bardzo ciekawie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że po kilku próbach w końcu dojdzie do pojedynku o pas w kickboxingu do 225 funtów między Romanem Kryklią a Muratem Aygunem. Na karcie głównej także świetnie zapowiadające się starcie uczestników GP – Enriko Kehla i Tayfuna Ozcana. W programie również debiut byłego pretendenta do pasa wagi ciężkiej Glory, a także zawodnika KSW Guto Inocente, który podejmie Bruno Susano. Na pierwszej części natomiast więcej MT. W małych rękawicach zobaczymy m.in. Chrisa Shawa i Władimira Kuzmina, będzie także walka kobiet.
ROZPISKA

🇵🇱🥋Thunderstrike Fight League – godz. 20:05
📺 TVP Sport
💻 Aplikacja i strona sport.tvp.pl 
Gala MMA, ale dojdzie na niej do jednego bardzo interesującego pojedynku na zasadach K1. W Lublinie zmierzą się ze sobą reprezentant gospodarzy Mateusz Wójtowicz i mający doświadczenie zagraniczne (walki w Belgii) Krzysztof Mariańczyk.

SOBOTA 26 LUTEGO:

🇦🇪🦵UAM: Muay Thai Night – godz. 15:00 (PL)
💻 Youtube (free)
Dla amatorów tajskiego boksu w tym tygodniu gala z Emiratów, na której wystąpi m.in. była zawodniczka Glory Rebekah „Bekah” Irwin.
ROZPISKA

🇱🇹🇱🇻🥋King of Kings World Series 2022 in Riga – godz. 18:00 (PL)
📺 Fightbox
💻 kokfights.tv (PPV – 6,99€/subskrypcja – 3,99€ miesięcznie)
Druga gala KoK w tym roku tym razem w mniej egzotycznej lokalizacji. Litewska organizacja w stolicy Łotwy przygotowała 11 walk, w tym 8 kickbokserskich. Nie zabraknie zawodników z Polski. W co-main evencie Hubert Dylewski podejmie byłego fajtera Glory i FFC Teo Mikelicia. Inni reprezentanci warszawskiej Garudy to Oleg Mosznin, który zmierzy się z mistrzem WAK-1F Aleksandrem Cerkesovem, a Vladimir Hynzu po udanym występie na Polsat Boxing Night znowu powalczy na zasadach pięściarstwa, tym razem z Jurisem Zundovskisem.
ROZPISKA

🇩🇰🦵Mikenta Fight Night 2 – godz. 18:00
💻 FITE.tv (PPV – 14,99 €)
Prosto z Danii łączona gala muay thai z walką znanego z Glory Rhassana Muhareba z doświadczonym na europejskich ringach Kristianem Malocajem. Polski akcent w rozpisce – Norbert Lawski, który będzie bić się z Mauricio Monteiro.
ROZPISKA (brakuje rywala Lawskiego)

🇧🇬🥊Senshi 11 – godz. 18:00 (PL)
💻 FITE.tv (free)
Bułgarska karatecko-kickbokserska organizacja nadciąga z pierwszą galą w tym roku. W main evencie zobaczymy weterana europejskich ringów Sergeja Brauna, który skrzyżuje rękawice z mającym na koncie walki w Enfusion i Superkombat Nikolą Todoroviciem. W akcji również wracający po triumfie na tureckim KoK Ahmed Krnjić, znany z gal w Rumunii Florin Lambagiu, Maxim Zaplitnii, czy Artiom Paszporin.
ROZPISKA

NIEDZIELA 27 LUTEGO:

🇯🇵🥊K-1 World GP 2022 – Tokyo – godz. 5:00 (PL)/karta główna 6:00 (PL)
💻 Abema.tv (+VPN), serwer Discord „Beyond Kickboxing”
Gotowi na maraton? 25 walk rozpocznie rok organizacji K-1. W programie turniej mistrzowski do 55 kg, walka pokazowa z udziałem dwóch mistrzów – Takeru i Gunjiego Taito, mistrz do 62,5 kg Taio Asahisa, postergirl K-1 Kana Morimoto, weteran Hirotaka Urabe, niesamowicie widowiskowi Ryusei Ashizawa, Abiral Ghimire i Katsuya Jinbo.
ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here