Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (25-27 marca)

0
997

Tym razem bardzo duże dzieje się w Azji, chociaż dla siebie znajdą coś również miłośnicy europejskich wydarzeń. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w Singapurze.

PIĄTEK 25 MARCA:

🇵🇱🥋Wirtuoz Challenge 8: Never Ending Story – godz. 19:00
💻Youtube (free)
W Wolbórzu łączona gala MMA i kickboxingu. W klatce zobaczymy m.in. znanego z HFO Piotra Stępnia. Razem trzy pojedynki w formule K1.
ROZPISKA

SOBOTA 26 MARCA:

🇹🇭🦵Fairtex Fight: Descendants of the Empire IV – godz. 4:00 (PL)
💻Youtube (free)
Od jakiegoś czasu Fairtex coraz mocniej zaznacza swoją obecność w świecie sportów walki. Tym razem gala MT z udziałem niedoszłego rywala Przemysława Kierpacza, Andy’ego Cehovsky’ego, który w dużych rękawicach podejmie Taja Sammy’ego. Zaprezentuje się również była fajterka Enfusion i Ladies FN Cindy Silvestre. Na karcie również pojedynki w małym, czterouncjowym sprzęcie.
ROZPISKA

🇹🇭🦵Stadion Omnoi – godz. 5:20 (PL)
💻Facebook (free)
Tradycyjne, wczesnosobotnie muay thai na stadionie Omnoi pod Bangkokiem.

🇸🇬🥋ONE Championship: X – godz. 6:00 (PL) – część 1./godz. 10:00 (PL) – część 2./godz. 13:00 (PL) – część 3.
📺Fightklub (część 1. i 2.)
💻aplikacja i strona sport.tvp.pl (część 2.), oficjalny kanał Youtube ONE (część 1. i 2.), watch.onefc.com (PPV – 135 zł, część 3.)
Przełożona z grudnia gala na dziesięciolecie singapurskiej organizacji i cztery różne formuły walki w trakcie 9-10-godzinnego maratonu. W programie m.in. finał GP do 155 funtów, w którym wystąpią Sittichai i Chingiz Allazov. Trzy walki o pas (dwie w KB, jedna w MT), z udziałem Nong-O, Capitana, Hirokiego Akimoto, Felipe Lobo, Suprbona i Marata Grigoriana. Nie zabraknie również superfightów, w tym walki pożegnalnej Johna Wayne’a Parra, który podejmie byłego mistrza ONE w MMA Eduarda Folayanga. Dojdzie również do zestawienia mixed rules. Rodtang i Demetrious Johnson stoczą 4 rundy naprzemian w MT i w MMA.
ROZPISKA

🇯🇵🥊Krush.135 – godz. 9:30 (PL)
💻Abema.tv (+VPN, free), discord Beyond Kickboxing (free)
W Tokio zobaczymy przede wszystkim pojedynek o pas do 53 kg, w którym mistrz Kazuki Miburo zmierzy się z Kojim Ikedą. Poza tym w Korakuen Hall wystapią m.in. Mahiro, czy Moe Okura. Najwyższa kategoria wagowa to 70 kg przy jednej z pozycji na karcie, a poza tym nie ma żadnego pojedynku powyżej 60 kg.

🇳🇱🥊Enfusion 105 – godz. 19:15 (Enfusion Talents)/godz. 21:00 (karta główna)
💻Viaplay (całość, subskrypcja 34 zł/miesiąc)
Pierwsza gala holenderskiej organizacji w 2022 roku. W Alkmaar w akcji m.in. jeden z największych marokańskich talentów Mohammed Touchassie, rewanż w wadze ciężkiej między Samem Tevette a Nidalem Bchirim, oraz hitowo zapowiadające się starcie Brandon Fos vs. Amier Abdulahad.
ROZPISKA

NIEDZIELA 27 MARCA:

🇯🇵🦵BOM: BOMbers 002 – godz. 8:00 (PL)
💻Youtube (free)
Battle of Muaythai, czyli jedna z głównych organizacji japońskich nastawionych w stu procentach na MT. W main evencie pojedynek o interkontynentalne mistrzostwo WMC do 130 funtów między Takehiko Umazawą a Kojiro. Poza tym jeszcze dwie walki o tytuły WMC Japan.
ROZPISKA

🇯🇵🥊RISE 156 – godz. 10:30 (PL)
💻Abema.tv (bez VPN, free)
Numerowana gala RISE w Korakuen Hall. W Tokio pojedynek o pas do 57,5 kg między Ryogą Hirano a Taisei Umei. Poza tym aktualny mistrz do 53 kg Kazuki Osaki w non-title fighcie podejmie uczestnika zeszłorocznego turnieju Shooto Kantę Tabuchiego. Brat Kazukiego, Koki zmierzy się natomiast z Tatsuto. Dojdzie także do drugiego półfinału turnieju o pas do 67,5 kg, w którym Ryota Nakano skrzyżuje rękawice z Masashim Nakajimą.
ROZPISKA

🇹🇭🦵MAX Muay Thai – godz. 12:00 (PL)
💻Facebook (free)
W Pattayi czteroosobowy turniej w formacie jeden Taj, trzech farangów. Poza tym kilka superfightów, w tym dwa w stylu Tajlandia vs. Reszta świata.
ROZPISKA

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – gołe pięści

📺 – transmisja w TV
💻 – streaming

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here