Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (25-27 września 2020)

0
1151

Nadchodzący weekend dla fanów kickboxingu zapowiada się bardzo interesująco. Nie brak dużych gal od piątku do niedzieli, zarówno w Europie jak i w Azji.

PIĄTEK 25 WRZEŚNIA:

Weekend zaczynamy od walk na gołe pięści i wizyty w Tajlandii. World Lethwei Championship wraca z kolejną zamkniętą galą, nazwaną Lethwei Showcase i siedmioma pojedynkami. W main evencie Antonio Faria będzie bronił pasa do 63,5 kg z Hiszpanem Francisco Jose Vinuelasem. Będą decydowały pięści, będą decydowały nogi, ale też łokcie i głowa! Zaczynamy zabawę od 14:30 polskiego czasu, transmisja w UFC Fight Pass.

Stęsknionych za czasami Eurosportu i transmisjami z Superkombat wieczorem czeka Colosseum Tournament XIX z udziałem Alexandru Lungu. Event w Oradei na żywo do zobaczenia w Fightboksie od godziny 18:00.
Rozpiska:
Hajdu Tamas vs. Alexandru Lungu
Adelin Mihaila vs. Flavius Boiciuc
David Constantin vs. Andrei Serban
Narcis Badoi vs. Alin Nicola
Alex Amaritei vs. Ionut Busuioc
Onisor Ruben vs. Lulian Marinescu
Alexandru Iancu vs. Marian Balan

Małe rękawice, klatka i zasady muay thai z obaleniami i poddaniami w stójce. Taki miks serwuje przy okazji gali ECE 3 na koniec dnia organizacja Enfusion. Trzy pojedynki o tytuł w xtreme standup m.in. z udziałem znanego z KoK i HFO Rodrigo Mineiro. Start karty głównej o 21:45 na żywo na kanale Fightklub. Poza formułą xtreme standup także walki w MMA i kickboxingu z udziałem Polaka Sławomira Rakowskiego. Całość do obejrzenia od 19:00 na VOD Enfusion.

SOBOTA 26 WRZEŚNIA:

Dla wstających rano (albo późno kończących piątek) od 7:15 polskiego czasu wydarzenie na stadionie Omnoi. Do obejrzenia za darmoszkę na oficjalnym kanale Youtube.

Od 10:30 dzieje się również w Japonii. Gala Krush.117, w akcji bracia Kumura i turniej mistrzowski w kategorii do 57,5 kg. Impreza do zobaczenia na żywo na aplikacji i stronie Abema TV, ale niestety z użyciem VPN.

Od 13:00 za darmo z Bangkoku telewizyjna gala MAX MT, całkowicie za darmo na Youtube. Od 14:00 dla miłośników starć MT w małych rękawicach startuje natomiast gala Muay Hardcore. Transmisja także na YT.

Na Litwie trzeci event z cyklu KoK Classic. W Wilnie zobaczymy czwórkę zawodników warszawskiej Garudy, o czym pisaliśmy TUTAJ. Zaczynamy zabawę od godziny 18:00 polskiego czasu, live na kanale Fightbox. W Siemens Arenie poza kickboxingiem także pojedynki pięściarskie i w MMA.

NIEDZIELA 27 CZERWCA:

Od 8:30 czasu środkowoeuropejskiego gala RIZIN.24, z uderzaną walką weekendu. RIZIN skupia się co prawda głównie na MMA, ale w walce wieczoru zobaczymy Tenshina Nasukawę w konfrontacji z przechwyconym od K-1 Kojim Tanaką. W akcji również Mutsuki Ebata czy numer jeden w rankingu RISE Rasta.

O 13:00 startuje następna w ten weekend impreza MAX MT. Transmisja? Oczywście, że Youtube. Godzinę później natomiast zaczyna się MT Super Champ, także na YT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here