Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (26-28 listopada)

0
981

Najbliższy weekend to zdecydowanie szeroki ukłon dla fanów kuchni azjatyckiej, chociaż nie można zapominać, że również miłośnicy polskiego kickboxingu znajdą coś dla siebie. Co ciekawe, tym razem dominuje muay thai i nie ma żadnego czysto kickbokserskiego wydarzenia!

PIĄTEK 26 LISTOPADA:

🥋ONE Championship: NextGen III – godz. 13:30 (PL) – Fightklub, aplikacja i strona sport.tvp.pl, oficjalny kanał Youtube ONE (free)
Trzy pojedynki uderzane na sześciowalkowej rozpisce. W MT były mistrz ONE Alawerdi Ramazanow zmierzy się z mistrzem Omnoi Pongsirim. W Kickboxingu Panpayak podejmie Daniela Puertasa, a Felipe Lobo byłego pretendenta do tytułu singapurskiej organizacji Rodleka.
ROZPISKA

SOBOTA 27 LISTOPADA:

🦵Stadion Omnoi6:15 (PL) Facebook (free)
Zmagania na czwartym najważniejszym stadionie w Bangkoku i okolicach. W tym wypadku na przedmieściach stolicy Tajlandii.

🦵Stadion Lumpinee10:00 (PL)Youtube (free)
Dla tych którym mało tradycyjnego MT, tym razem walki na jednym z dwóch najważniejszych stadionów w Bangkoku.

🦵Muay Hardcore13:00 (PL)YouTube (free)
Ciąg dalszy emocji w MT, ale tym razem krótsze walki, mnniejsze rękawice i format Tajlandia kontra reszta świata. W rozpisce m.in. Dangkongfah, która na początku listopada zdobyła tytuł WBC MT na gali Full Metal Muay Thai.

🥋FEN 37: Energa Fight Night Wrocław19:00fenmma.tv (PPV – 35 zł)
Na karcie dwa pojedynki na zasadach K1 i zarazem oba są rewanżami. Najpierw do klatki wyjdą Barbara Nalepka i Hanna Gujwan, które po raz pierwszy spotkały się w październiku 2020. Jednym z głównych wydarzeń będzie natomiast obrona pasa -77 kg przez Dominika Zadorę, który będzie chciał odpłacić się Anatoliemu Hunanyanowi za porażkę z 2018 roku z DSF.
ROZPISKA

NIEDZIELA 28 LISTOPADA:

🥋RIZIN Trigger 1st 6:00 (PL)Livenow (PPV – 20,99 e albo 25,99 e w pakiecie z RIZIN.32 20 listopada)
Rozwojowa seria RIZIN, do tego w klatce. Nie znaczy to jednak, że nie pojawią się na tej gali pojedynki kickbokserskie. W Kobe wystąpi m.in. znane z RISE rodzeństwo Mandokoro Momoka i Jin. W akcji zobaczymy także tajskiego boksera, pięściarza znaczy się. Tepparith, który jest byłym mistrzem WBA, zawalczy z Hiroto Ichimurą.
ROZPISKA

🦵🥊KNOCK OUT vol.610:00 (PL)Twitcasting.tv (PPV – 3300 JPY)
Trochę kickboxingu, trochę MT z tokijskiej Korakuen Hall. W rozpisce m.in. mistrz ISKA i WPMF Eisaku Ogasawara, który na zasadach boksu tajskiego zmierzy się z Issei Saenchai Gym.
ROZPISKA

🦵Muay Thai Super Champ13:00 (PL)Facebook (free)
Bardziej tradycyjna wersja gal Muay Hardcore. W rozpisce m.in. weteran MTSC i MH Victor Almeida czy była pretendentka do pasa World Lethwei Championship Maisha Katz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here