Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (27-29 listopada)

0
850

Po poprzednim, dość intensywnym weekendzie, najbliższe dni będą dużo spokojniejsze. Pozycji obowiązkowych szukać próżno, natomiast jest trochę gal, na które można zwrócić uwagę, gdyż mogą miło zaskoczyć.

PIĄTEK 27 LISTOPADA:

Od godziny 10:00 w Tokio bardzo ciekawa gala Krush.119, gdzie zobaczymy finały turnieju o tytuł do 57,5 kg oraz kobiet do 48 kg. Transmisja w Abema.tv, ale niestety K-1 Japan Group pilnuje, aby była geoblokada. Dlatego zostaje VPN, lub… alternatywne sposoby.

O 18:00 na żywo na kanale Fightbox event z Rumunii. Colosseum Tournament XXI i walka o pas tymczasowy do 65 kg między Vladem Trifem a Marianem Lapusneanu. Stawką jest interim, ponieważ aktualny mistrz Maxim Railean nie może bronić tytułu. W co-main osobowość telewizyjna i mistrz świata w kempo karate Mirel Dragan, który zmierzy się Mihaiem Draganem. Rozpiska:
-65 kg: Vlad Trif vs. Marian Lapusneanu – o pas tymczasowy
-77 kg: Mihai Dragan vs. Mirel Dragan
-85 kg: Damian Zaharia damian vs. Vasile Amaritei
-61 kg: Sofian vs. Iulian Marinescu
-70 kg: David Constantin vs. Alexandru Ciucureanu
+100 kg: Marian Rusu vs. Sergiu Gureu
-61 kg: Handrea daniel vs. Adin Panaite
-70 kg: Alexandru Iancu vs. Constantin Holdur
-70 kg: Adrian Baciu vs. Ciprian Muresan
-85 kg: Dan Tudoran vs. Ionut Busuioc

SOBOTA 28 LISTOPADA:

Sobotę można zacząć jak zwykle od pojedynków na stadionie Omnoi. Start 6:15 z transmisją na YT.

O 10:00 nowość, bowiem obejrzeć będzie można galę Shoot Boxing 2020 act. 2. W walce wieczoru jeden z najbardziej znanych fajterów Cesara Takeshiego Kaito Ono skrzyżuje rękawice z Makoto Kitamurą. Poza tym na rozpisce fajterzy znani z RIZIN czy RISE Yuki Kasahara, czy Hannya Hashimoto. Relacja w PPV. Strona po japońsku, więc trzeba się wspomóc translatorem.
Rozpiska:
Kaito Ono vs. Makoto Kitamura
Yuki Kasahara vs. Shota Tezuka
Mina Sakurai vs. Takako Mizoguchi
Kiyoaki Murata vs. Hannya Hashimoto
Yoshimitsu Murata vs. Riku Yamano
Kanta Motoyama vs. Pyotaro Yamada
Hiroki Kasahara vs. Hiroyuki Oshiro

O 12:00 jak zwykle za darmoszkę można obejrzeć galę MAX MT. Równocześnie zaczyna się też Thai Fight. Jak zwykle na pokładzie z Saenchaiem i Por Tor Torem, którzy prawdopodobnie jak zwykle zanotują wygane przez KO. Relacja o 12:00 za pośrednictwem Youtube.

Rozpiska:

Od 13:50 gala Fair Fight 13 z Jekaterynburga. Co w niej szczególnego? Turniej o kontrakt w ONE Championship + znany z DSF weteran muay thai Dmitrij Walent. Transmisja za darmo! Na Youtube!

NIEDZIELA 28 LISTOPADA:

Weekend można skńończyć galami w Tajlandii. Od 12:00 MAX MT, relacja za darmo, tam gdzie zawsze. O 13:00, również na Youtube, wjeżdża natomiast MT Super Champ z walką ostatniego rywala Takeru, Petchdama z fajterem ONE Championship Fahdim Khaledem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here