Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (28-31 maja)

0
744

W najbliższy weekend serwujemy głównie dania kuchni azjatyckiej. W piątek trzeba zrywać się wcześnie, albo bardzo późną nocą. W sobotę tylko europejskie przystawki, a w niedzielę półdniowy maraton ze specjałami z Japonii. Wyjątkowo weekend przedłużyliśmy do poniedziałku, bo wtedy naprawdę odbędzie się naprawdę wyjątkowe wydarzenie w Europie.

PIĄTEK 28 MAJA:

Już od 14:30 ONE Championship wraca z kolejną krótką kartą. Jednak zamiast zapowiadanej damskiej karty, zobaczymy złożoną wyłącznie z mężczyzn rozpiskę zatytułowaną Full Blast. W main evencie zestawienie z zeszłorocznego finału turnieju, w którym mieli spotkać się Kulabdam i Saemapetch. Ostatecznie kontuzja tego drugiego sprawiła, że do walki nie doszło. Teraz obaj Tajowie będą mogli dokończyć to co zaczęli pod koniec lata 2020. W drugiej walce, w kickboxingu podopieczny Ernesto Hoosta Santino Verbeek zmierzy się z byłym fajterem Glory Milesem Simsonem. Transmisja od 14:30 polskiego czasu w Fightklubie, stronie i aplikacji TVP Sport i oficjalnym kanale YT ONE. Powtórka na antenie TVP Sport z piątku na sobotę o 0:50.

SOBOTA 29 MAJA:

Dla koneserów… finały mistrzostw Szwecji w muay thai. Wzorem warszawskiej Grandy transmisja z PPV na FITE.tv.

Dla ceniących sobie klimaty południowe Mix Fight 47 z Hiszpanii, czyli partner King of Kings. Także w PPV.

NIEDZIELA 30 MAJA:

Niedziela to prawdziwy maraton z organizacją K-1. Na pierwszy ogień danie główne w postaci gali K-1 World GP w Yokohamie. Tak, w Yokohamie. Z uwagi na stan wyjątkowy w Tokio postanowiono przenieść zawody do sąsiedniej prefektury, do kameralnej, świeżo wybudowanej hali Yokohama Budokan. Tam głównym wydarzeniem będzie ośmioosobowy turniej w nowej kategorii 53 kg, który wyłoni pierwszego mistrza. Poza tym w akcji także były zawodnik ONE – MOMOTARO. Do tego zobaczymy posiadacza pasa K-1 Tatsuyę Tsubakiharę, czy byłego mistrza w kategorii 62,5 kg Kentę Hayashiego. Start przedwalk już o… 3:20. Karta główna natomiast zaczyna się od 4:00. Do zobaczenia w Abema.tv, ale z VPN (albo dla umiejących poszukać). W programie aż 19 pozycji, w tym dwa prelimsy.

Od 11:00 w centrum Tokio, bo w Korakuen Hall natomiast Krush.125 i 11 pojedynków. W daniu głównym pojedynek o pas do 65 kg między Daizo Sasakim a Jinem Hirayamą. Jak komuś mało, to widowisko to można obejrzeć w Abema.tv, także z VPN.

PONIEDZIAŁEK 31 MAJA:

Wyjątkowo weekend przeciągamy do poniedziałku, bo wtedy zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. W Rumunii Colosseum Tournament XXV, czyli prawdopodobnie najmocniejsza karta w historii tej organizacji. Rumuński kickboxing ma się świetnie i to jest niezbity dowód. W rozpisce m.in. dwie walki o pasy. Pierwsza do 71 kg w której Sorin Caliniuc zmierzy się z byłym mistrzem KoK i wygranym tegorocznego turnieju FEA Vitalie Mateim, a kategorię niżej efektownie walczący Maxim Railean podejmie weterana, znanego m.in. z Superkombat, K-1 i Kunlun Cristiana Spetcu. Poza tym jeden z najpopularniejszych rumuńskich sportowców Alexandru Lungu, oraz Eduard Gafencu, były fajter KSW Ion Surdu, znany z Glory Anghel Cardos czy zawodnik Enfusion Rida Bellahcen. Start od godziny 18:00 polskiego czasu, a transmisja w Fightboksie.
Rozpiska:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here