Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (29-31 stycznia)

0
2068

Przed nami ciekawy, chociaż średnio intensywny kickbokserski weekend. Przede wszystkim stojący pod znakiem Glory 77, ale nie zabraknie innych eventów, na które warto zwrócić uwagę.

PIĄTEK 29 STYCZNIA:

Weekend możemy zacząć wcześnie, bowiem od 13:30 zaczyna się ONE Championship: Unreakable II. W Singapurze z uderzanych atrakcji tylko starcie do 225 funtów, w którym triumfator turnieju FEA, oraz kolega klubowy Rade Opacicia Mihajlo Kecojević podejmie mistrza WMC Bejbulata Isajewa. Transmisja na TVP Sport, a także aplikacji i stronie sport.tvp.pl, Fightklubie, oraz oficjalnym kanale Youtube organizacji.

SOBOTA 30 STYCZNIA:

Już od 10:00 pierwsza numerowana gala RISE w tym roku. RISE 145 zapowiada się wybitnie interesująco, bowiem zobaczymy dwa pojedynki o tytuły (do 63 i 65 kg), a także eliminator do walki o pas do 57,5 kg. W superfighcie m.in. jeden z braci Osaki, Koki. Gala za darmo na Abema.tv. Nie, nie trzeba VPN, jak przy okazji eventów K-1 Japan Group.

Wieczorem gwóźdź programu, a więc Glory 77! Mocno obsadzony turniej wagi ciężkiej (z udziałem m.in. Rico Verhoevena i Leviego Rigtersa) i aż trzy pojedynki o pasy (w tym odłożone z grudnia starcie Doumbe vs. Groenhart)! Od 19:00 rozpoczną się walki z karty wstępnej, a główna część gali od 20:00. Prelimsy są darmowe, natomiast karta główna w PPV na FITE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here