Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (3-4 grudnia)

0
2262

Pierwszy grudniowy weekend to przede wszystkim dwa duże wydarzenia w Azji. Warto jednak zwrócić uwagę na dwa ciekawe eventy w Europie. Do tego deser w postaci muay thai ze Stanów Zjednoczonych.

PIĄTEK 3 GRUDNIA:

🇸🇬🥋ONE Championship: Winter Warriors – godz. 13:30 (PL) – Fightklub, aplikacja i strona sport.tvp.ploficjalny kanał Youtube ONE (free)
Kolejny piątek, kolejny event od ONE. W main evencie pojedynek o pas mistrzowski do 170 funtów w kickboxingu między Regianem Eerselem a znanym z nokautu tornado kickiem Islamem Murtazajewem. W drugim pojedynku kickbokserskim Hiroki Akimoto po dwóch zwycięstwach z Chenglong Zhangiem tym razem zmierzy się z wracającym po dwuletniej przerwie mistrzem Glory of Heroes i ISKA Qiu Jianliangiem. To prawdopodobnie ostatnie uderzane pojedynki w ONE w tym roku, ponieważ kolejna transmisja przewiduje wyłącznie MMA.
ROZPISKA

SOBOTA 4 GRUDNIA:

🇺🇸🦵Lion Fight 721:00 (PL)UFC Fight Pass (subskrypcja – 9,99 e miesięcznie)
Najważniejsza organizacja MT w Stanach Zjednoczonych wraca tym razem w Bostonie. W programie dwie walki o pasy, w tym jedna o światowy tytuł LF z udziałem znanego w Europie Ivana Bartka. Słowak zmierzy się ze Stevem Walkerem, który ma już pas Ameryki Północnej. Właśnie o mistrzostwo kontynentu zawalczą natomiast Washington dos Santos i Vincent Veys German. W rozpisce m.in. była pretendentka do pasa Enfusion, znana z gal Yokkao Niamh Kinehan.
ROZPISKA

🇯🇵🥊K-1 World GP 2021 – Osaka – godz. 5:30 (PL, walki otwierające)/7:00 (PL, karta główna) – Abema.tv (+VPN), serwer Discord „Beyond Kickboxing”
K-1 kończy rok tradycyjnie mocnym uderzeniem i jak zwykle tasiemcową rozpiską (17 walk + 4 pojedynki otwierające!). W main evencie pierwsza obrona pasa do 70 kg Minoru Kimury, naprzeciw którego stanie Hiromi Wajima. Dla „Philipa” będzie to zarazem pożegnanie z organizacją. W co-main pojedynek o mistrzostwo do 62,5 kg. Do pierwszej obrony trofeum stanie Tatsuya Tsubakihara, który podejmie Taito Gunjiego. Gunji we wrześniu dał fenomenalną walkę z Takahito Niimim i dostał teraz szansę pojedynku o tytuł. Poza tym zobaczymy kolejną walkę kickbokserską Satoshiego Ishiiego, oraz takie nazwiska jak Tetsuya Yamato, Gonnapar, Rukiya Anpo, czy Leona Pettas.
ROZPISKA

🇧🇬🥊SENSHI 10 – godz. 18:00 (PL)FITE.tv (free)
Ciekawa pozycja prosto z Bułgarii. W Warnie zobaczymy 9 walk „KWU Full Contact”, co w praktyce oznacza zasady K-1. W main evencie zmierzą się mistrz WAKO Pro Nikola Todorović i mający na koncie tytuły WFMC, WAKO Pro i WKU Sergej Braun. Poza tym na karcie tacy uczestnicy jak Artiom Paszporin, Philipp Hafeli czy Paweł Turuk.
ROZPISKA

🇩🇪🥋Mix Fight Championship Fightclub – godz. 20:30 – Fightbox
We Frankfurcie świetnie zapowiadający się czteroosobowy kickbokserski turniej do 70 kg. Wystąpi Wład Tuinow, który w półfinale zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Glory Christianem Bayą. Z drugiej strony drabinki czekają znany z Enfusion Wail Karroumi i Arthur Lier. Poza tym wystąpią m.in. Nuri Kacar, Darryl Sichtman, Kiril Buller, czy Karim Mabrouk. Walki w kickboxingu zarówno w dużych jak i małych rękawicach, a także pojedynki MMA.
ROZPISKA

legenda:
🥊 – kickboxing
🦵 – muay thai
🥋 – gala mieszana
👊 – boks na gołe pięści

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here