Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (3-4 lipca)

0
1038

Najbliższy weekend stoi pod znakiem powrotu jednej z najważniejszych europejskich organizacji i powolnego budzenia się z lockdownu w Tajlandii. Nie zawodzi też Japonia za sprawą szalenie ciekawego turnieju oraz mocnej gali MT, oraz Chiny ze swoim flagowym produktem.

SOBOTA 3 LIPCA:

Mimo trudnej sytuacji pandemicznej w Tajlandii wracają walki na stadionie Omnoi. Od godziny 7:20 do sprawdzenia przez Facebooka.

O 13:00 gala Thai Fight: Strong. W rozpisce tym razem bez Saenchaia, ale za to z Por Tor Torem, Saiyokiem, czy Yodwichą. Z farangów m.in. znany z Enfusion i wcześniejszych eventów w Thai Fight Fabio Reis, czy mający na koncie występ w World Lethwei Championship Władimir Szuliak. Podczas imprezy półfinały do czterech turniejów, w tym dwa w formule kard chuek (bez rękawic). Transmisja za darmo na Youtube.

13:30 to start gali Wu Lin Feng 520 podczas której zobaczymy topowe chińskie nazwiska jak Wang Pengfei, Tie Yinghua, czy Yu Hafei. Gala dla zaradnych, chociaż znaleźć rozwiązanie będzie można na serwerze Discord Beyond Kickboxing.
rozpiska:
Wang Wanben vs Sai Kun Pili
Xu Yuanqing vs Tan Xiaofeng
Hu Yafei vs Wang Pengfei
Erkang vs. Jiaoqi
Liu Yueer vs Chun Lei
Zhou Jiaqiang vs Wei Ning Hui
Xu Jian vs Tie Yinghua
Liu Ce vs. Feng Rui

NIEDZIELA 4 LIPCA:

Nie zdarzyło się nam jeszcze zapowiadać tutaj gali Shooto, ale od jakiegoś czasu najstarsza organizacja MMA na świecie zaczęła wstawiać na rozpiski pojedyncze walki kickbokserskie. Podczas eventu Shooto 2021 vol. 4 w Melparque Hall w Osace zobaczymy cały ośmioosobowy turniej w limicie do 54 kg z dobrze znanymi z RISE nazwiskami jak Kanta Tabuchi, Shoa Arii, Keito Naito, czy Ryunosuke Omori. Poza tym tradycyjnie konfrontacje w formule MMA. Początek transmisji w Abema.tv od godziny 6:00 polskiego czasu. Możliwe (nie sprawdzone), że wymagany będzie VPN.
Pary ćwierćfinałowe turnieju Cage Kick Championship na gali:
Etsushi Kinoshita vs. Takuro Nagano
Shoa Arii vs. Ryunosuke Omori
Kanta Tabuchi vs. Yosuke
Ryoga Terayama vs. Keito Naito

Dla fanów muay thai BOM WAVE05: Get over the COVID-19. Na szali dwa pasy i występ trenującego u Saenchaia Asahiego Shinagawy. Start o 8:30, a zmagania będzie można oglądać TUTAJ za 3,500 jenów.
rozpiska (główne 8 walk):
Asahi Shinagawa vs. Motoaki Takahashi
Saya Ito vs. MIREY
Kenta Yamada vs. NOBU BRAVELY – o pas
Makoto Kitamura vs. J – o pas
Izaya Matsushima vs. Phlaychumphon Sor. Srisomphong
Takehiko Umezawa vs. Takahiro Horiguchi
Ryuya Kawahara vs. Ryuto Matsumoto
Tenma vs. Jurai Ishii

Enfusion wraca z pierwszymi galami w tym roku. Po 7,5 miesiąca przerwy spowodowanej lockdownem w Holandii, organizacja Edwina van Osa wraca z eventem Enfusion 100 w Alkmaar. W rozpisce m.in. Mahmoud Sfef, który parę tygodni temu dał bardzo dobrą walkę w Rumunii, utalentowani Berjan Peposhi i Mo Touchassie, którzy z bardzo dobrej strony zaprezentowali się na październikowej gali, czy były pretendent do pasa ECE Jeroen van Diemen. Karta wstępna (Enfusion Talents) od 19:00 w Fightboksie i Fightklubie. Karta główna w aplikacji i na stronie sport.tvp.pl. Premiera na antenie TVP Sport od godziny 0:50.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here