Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (3-5 września)

0
2730

Kończą się wakacje, kończy się również wolne w większości organizacji. Już w pierwszy weekend września mamy mocarną ofertę, przede wszystkim prosto z Holandii. Przede wszystkim oczy będą zwrócone w kierunku Rotterdamu, gdzie będzie miała miejsce najgłośniejsza walka w historii polskiego kickboxingu.

PIĄTEK 3 WRZEŚNIA:

W piątkowe popołudnie ONE Championship wraca z pierwszą dłuższą rozpiską od lutego 2020. Gala ONE: Empower z Singapuru będzie także wyjątkowa z innego względu, bowiem udział w niej wezmą wyłącznie panie. Na karcie dwa pojedynki w kickboxingu. Była mistrzyni Glory Anissa Meksen w końcu zadebiutuje w singapurskiej organizacji, a jej przeciwniczką będzie była posiadaczka pasa Enfusion Cristina Morales. Na karcie wstępnej z kolei Jackielou Buntan skrzyżuje rękawice z Danielą Lopez. Poza tym ćwierćfinały GP wagi atomowej w MMA i pojedynek o pas do 135 funtów. Start całej gali od 13:30 na Fightklubie, oficjalnym kanale Youtube ONE i stronie oraz aplikacji sport.tvp.pl. Start karty głównej od 14:30. Premiera na antenie TVP Sport w nocy z piątku na sobotę o 00:45.

Kolejną galę w klatce serwuje Enfusion. Na ECE 06 w Alkmaar w pierwszej części walki kickbokserskie, natomiast na drugiej więcej MMA, z debiutem jednego z najbardziej doświadczonych marokańskich kickbokserów młodego pokolenia, Nabila Haryouliego. Jedną z dwóch atrakcji uderzanych będzie występ niezwykle efektownego Mohameda Touchassiego, który tym razem podejmie specjalistę MT spod Newcastle Joe Johnsona. Całość od godziny od 19:15 w VOD Enfusion i Fightklubie, natomiast sam main card od 21:00 w Fightboksie.

SOBOTA 4 WRZEŚNIA:

Od 18:00 kolejne wielkie wydarzenie w Holandii. W Rotterdamie, w hali Ahoy Glory 78, gdzie głównym daniem będzie konfrontacja Badra Hariego z Arkadiuszem Wrzoskiem. To niewątpliwie najgłośniejsza walka w historii polskiego kickboxingu. Poza tym na karcie rewanż w pojedynku o pas do 95 kg między Aleksem Pereirą a Artiomem Wachitowem, eliminator w tej wadze między Luisem Tavaresem i Felipe Michelettim, czy wiele innych elektryzujących zestawień głównie w wagach powyżej 77 kg. Karta wstępna (od 18:00) za darmo, a główna (od 20:00) w PPV za 20 euro. Wszystko to w serwisie streamingowym Glory.

NIEDZIELA 5 WRZEŚNIA:

Niedziela to kolejna gala Enfusion, ale tym razem w ringu. Głównymi bohaterami Enfusion 102 w Alkmaar będą Endy Semeleer i Kevin Hessling. W rewanżu za pojedynek z lipca zmierzą się Dwayne Panka i Matthew Daalman. Zobaczymy w akcji zmierzającego po walkę o tytuł Ridę Bellahcena w pojedynku otwierającym main card. W części pierwszej z kolei Soufiane El Ballouti czy iracka maszyna do nokautów Amir Al Amir. Undercard (Enfusion Talents) od 19:15 w Fightboksie i Fightklubie, a część główna od 21:00 na stronie i aplikacji sport.tvp.pl. Premiera na antenie TVP Sport o 2:05. Całość na żywo w VOD Enfusion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here