Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (30 października-1 listopada)

0
1160

Najbliższy weekend z kickboxingiem zapowiada się dość ciekawie i stanowi trochę małą zapowiedź tego, jak wyglądać będą ostatnie dwa miesiące 2020.

PIĄTEK 30 PAŹDZIERNIKA:

Na początek ONE Championship z największym eventem w tym roku. Gala Inside the Matrix to cztery pojedynki o pasy, co było możliwe m.in dzięki zdejmowaniu obostrzeń w Singapurze. Z jednej strony piszemy o niej z racji kronikarskiego obowiązku, bo… rozpiska to wyłącznie pojedynki w MMA. Z drugiej jednak, zdecydowanie warto będzie rzucić okiem na to, co będzie działo się w Singapore Indoor Stadium. Start o 13:30 polskiego czasu. Na żywo widowisko to będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport, kanale Fightklub i na oficjalnym kanale Youtube ONE. Tradycyjnie powtórka późnym wieczorem na antenie TVP Sport, tym razem w nocy z piątku na sobotę o 1:00.

SOBOTA 31 PAŹDZIERNIKA:

W sobotę rozkręcamy interes w Tajlandii. Od 6:15 zmagania na stadionie Omnoi. Transmisja – Youtube. Od 12:00 natomiast zaczyna się MAX MT, także na YT. O 13:00 małe rękawice i Muay Hardcore ze znanym z ONE Pascalem Jaskiewiezem, który niedawno nieudanie zadebiutował w MMA. Tym razem Francuz wraca do swojego stylu bazowego. Impreza do zobaczenia na Youtube.

Litwini z King of Kings co prawda odwołali flagową galę w Wilnie, ale bośniaccy partnerzy, mimo trudnej sytuacji, wykazali się wytrwałością i ostatecznie zorganizują galę w Sarajewie. W main evencie Dzevad Poturak, który zmierzy się z byłym zawodnikiem FFC i Enfusion Nikolą Dimkovskim. Uwagę należy zwrócić na dwie walki z udziałem Serbów z klubu Ronin-Carnage: Milosa Jaksicia i Ognjena Raukovicia. Pierwszy zmierzy się z byłym zawodowym bokserem, dysponującym dynamicznym, holenderskim stylem Rasimem Alunoviciem, a drugi z Harisem Biberem, który świetnie zaprezentował się na zeszłorocznej gali. Start między 19:00 a 19:30, na żywo w Fightboksie.

NIEDZIELA 1 LISTOPADA:

Kickbokserska gala weekendu odbędzie się rano polskiego czasu w Japonii. RISE kontynuuje swoją serię Dead or Alive, tym razem w Osace. Powrót Tenshina Nasukawy, który zakończy długą karierę Yukiego Taguchiego, świetny turniej do 55 kg, a także finały damskiej drabinki do 48 kg, w tym rewelacyjny półfinał między Hitomi „sasori” Nagai, a Hinatą Terayamą z Teppen Gym (klub prowadzony przez Hiroyukiego Nasukawę – ojca Tenshina). OSIEMNAŚCIE walk, razem z prelimsami od 5:30 polskiego czasu. Karta główna od 6:00. Transmisja w PPV na FITE.tv.

Spragnionych emocji w MT od 12:00 MAX Muay Thai na Youtube, a godzinę później startuje MT Super Champ, także na jutubku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here