Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (4-5 czerwca)

0
660

Tym razem mocno europejsko. Jedynie trzy gale, ale zdecydowanie warte uwagi. Azja ma wolne, ale dzieje się za to (w takiej właśnie kolejności) w Rumunii, Estonii i w Polsce.

PIĄTEK 4 CZERWCA:

Zaczynamy weekend w piątek o godzinie 19:00. Dynamite Fight Show 11, czyli kolejny dowód na to, że Rumunia ma jeden z mocniejszych rynków kickboxingu w Europie. W main evencie czwarty pojedynek Andeia Stoiki z Pavlem Voroninem. Czy za czwartym razem Mołdawianinowi uda się w końcu pokonać utytułowanego rywala? Poza tym w programie starcie Florina Lambagiu i Petrosa Vardakasa, występ mistrza Europy KoK Dzevada Poturaka, oraz znany polskim kibicom Konstantin Gluhov. Transmisja online TUTAJ, albo TUTAJ.

SOBOTA 5 CZERWCA:

Wyjątkowo wcześnie, bo od godziny 17:00 polskiego czasu gala King of Kings 89 World Series 2021 in Tallinn. Walką wieczoru powrót Maksa Vorovskiego i zwycięzcy turnieju KoK z 2018 roku Andreasa Iversena. Stawką tymczasowy tytuł mistrza w kategorii do 85 kg. Poza tym były hokeista Oskari Holmberg, który zawalczy z triumfatorem zeszłorocznego turnieju, posiadaczem potężnego lowkicka, Ottem Remmerem. W akcji także ekscentryczny Dovydas Rimkus, który zmierzy się z Kristofferem Bjorkskogiem, mającym na koncie występy na stadionie Lumpinee. Transmisja w Fightboksie.

Od razu po zakończeniu gali w Estonii od razu można przełączyć się na TVP Sport, gdzie akurat zacznie się pierwszy event HFO w tym roku. Na HFO: Bank w akcji debiutujący w boksie Łukasz Pławecki, wracający do kickboxingu Radosław Paczuski, czy Michał Bławdziewicz. Część główna w TVP Sport, stronie i aplikacji sport.tvp.pl od godziny 21:45. Undercard od 20:50 na sport.tvp.pl i aplikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here