Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (6-7 listopada)

0
1386

Tym razem środek ciężkości przesunięty na sobotę w stopniu zdecydowanym. Znajdą dla siebie coś fani MT, walki na gołe pięści, ale przede wszystkim fani rodzimego kickboxingu i, a nawet przede wszystkim… koneserzy rozrywki!

SOBOTA 6 LISTOPADA:

🥊🥋🦵👊Full Metal Dojo – Fight Circus vol. 3: Hold My Beer – godz. 3:00 (PL)fightcircus.com/camsoda.com (free)
Najbardziej szalony cykl gal na świecie wraca. Wiele wskazuje na to, że parokrotnie przekładana impreza ostatecznie się odbędzie. W programie m.in. walka w budce telefonicznej, boks syjamski (dwie przywiązane do siebie, rywalizujące pary zawodników MT), MMA 2 na 1, czy walka na same kopnięcia. Do tego jedyna taka konferansjerka na świecie w wykonaniu szefa tego zamieszania, Jona Nutta.
ROZPISKA

🦵Full Metal Dojo – Full Metal Muay Thai – godz. 11:00 (PL)Fite.tv (PPV – 5.99 e)
Nowy projekt FMD. Po MMA, freakgalach i boksie bez rękawic nadszedł czas na muay thai, często przewijające się na pozostałych seriach. W main evencie mistrzyni World Lethwei Championship Souris Manfredi zmierzy się w o pas WBC MT z posiadaczką tytułu mistryni Tajlandii Dangkongfah. Tajka ma na koncie dwa zwycięstwa z obecną posiadaczką pasa ONE Allycią Rodrigues. Łącznie na rozpisce 7 walk.
ROZPISKA

🥊🦵Combat Fight Series 6 – godz. 17:00 (PL)MMATV.co.uk – (PPV – 9.99 GBP)
W Londynie stójkowa gala, podczas której zobaczymy zarówno walki w K1 rules jak i w MT. Kilka pojedynków o pasy ISKA, a w jednym z nich znany z gal King of Kings Reon Wong, który podejmie Charlesa Sikwę do 88,5 kg.
ROZPISKA

🥊KFN 2: Polska vs. Białoruś – godz. 19:00Polsat Sport Fight
godz. 20:00Super Polsat
Drugi kickbokserski event FEN stoi pod hasłem międzypaństwowego meczu. W Puławach walką wieczoru jest starcie Roberta Rajewskiego z mającym w rozkładzie wielu Polaków Artioma Woskobojnikowa. Najciekawiej jednaj zapowiada się starcie o pas PZKB do 65 kg między Michałem Królikiem a Maciejem Zembikiem. Na rozpisce m.in. Dominika Filec, znany z walk w Polsce czy na KoK Denis Rajko, Michał Krupa czy Dominik Matusz.
ROZPISKA

NIEDZIELA 7 LISTOPADA:

👊BKFC Fight Night: New York – godz. 0:00 (PL) Fightklub
W nocy z soboty na niedzielę kolejna atrakcja dla fanów boksu bez rękawic. W Nowym Jorku pojedynek o pas między weteranem MMA Joeyem Beltranem a Arnoldem Adamsem. Czy zobaczymy kolejne efektowne nokauty?
ROZPISKA

🦵BOM Wave 06: Get Over the COVID-19 – godz. 8:00 (PL)PPV
Na zakończenie weekendu trochę japońskiego MT. W głównym pojedynku znany z RIZIN i RISE Issei Ishii zmierzy się z Kojimą Nor.Naksinem. Na karcie również m.in. była mitrzyni WMC, WBC i WMPF Saya Ito.
ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here