Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (6-8 listopada)

0
1393

Umówmy się, to nie jest najbardziej ekscytujący weekend w tym roku. Brak dużych wydarzeń, zmniejszona liczba gal w Tajlandii, brak walk uderzanych na ONE… Dla chcącego jednak nic trudnego. Najbliższe dni ratują pojedyncze nazwiska takie jak Dave Leduc czy Saenchai.

PIĄTEK 6 LISTOPADA:

W piątek jedynym wydarzeniem z kickboxingiem byłoby ONE Championship: Inside the Matrix II, ale organizatorzy postanowili znowu wrzucić samo MMA. Pojedynek Rocky’ego Ogdena z Josephem Lasirim został zdjęty z rozpiski i będzie miał miejsce na części trzeciej tydzień później. Wszystkie walki odbyły się 30 listopada, ale nie zostały wyemitowane i będą mieć w piątek premierę. Relacja od 13:30 polskiego czasu na stronie i aplikacji TVP Sport, Fightklubie i oficjalnym kanale Youtube ONE.

SOBOTA 7 LISTOPADA:

Jak zwykle w sobotę rano, trochę wrażeń ze stadionu Omnoi. Start 7:15, transmisja na Youtube. O 12:00 wjeżdża Thai Fight, oczywiście z Saenchaiem w rozpisce. Transmisja prawdopodobnie na oficjalnym kanale YT.

NIEDZIELA 8 LISTOPADA:

W nocy z soboty na niedzielę (od 1:00 polskiego czasu) w Cheyenne w Stanach Zjednoczonych czwarta gala Sparta Sports and Entertainment z walką o tytuł Dave’a Leduca, który zmierzy się z Cyrusem Washingtonem. Zasady to oczywiście lethwei. Poza tym rozpiska z pojedynkami w MT, kickboxingu i MMA. Całe wydarzenie dostępne w PPV TUTAJ.

Od 10:00 japońskie muay thai na REBELS.67. W Korakuen Hall trochę ciekawych nazwisk jak „Panchan” Rina Okamoto, bracia Ogasawara – Eisaku i Yukinori, a także znany z walk w Glory Masaya Kubo. Na żywo w PPV TUTAJ za 3300 jenów, czyli… za ok 120 zł!
rozpiska:
Rina Okamoto vs. MARI
Haruto Yasumoto vs. Ben Samurai
Ryotaro vs. Kazuhiro Kitagawa
Eisaku Ogasawara vs. Keisuke Miyamoto
Yukinori Ogasawara vs. Kyosuke Yasuda
Chihiro Suzuki vs. Yasuhiro
Yuki Yoza vs. Masaya Kubo
Ryosuke Nakazawa vs. Yutaro Asahi
Kohei Tokeshi vs. Toshiyuki Ohara

Potem dwie gale telewizyjne z Tajlandii. Od 12:00 MAX MT z transmisją na Youtube, a godzinę później MT Super Champ, na którym w main evencie wystąpi uczestnik marcowego turnieju do 70 kg na K’FESTA 3 Avatar. Jego przeciwnikiem będzie Victor Almeida.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here