Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (6-9 maja)

0
383

Wracamy z rozkładem i od razu z długim weekendem, bowiem dzieje się także w poniedziałek. To bardzo intensywne 4 dni, bowiem w wykazie mamy aż 11 gal z walkami kickbokserskimi! Azja, Europa, Polska, Polacy na zagranicznych ringach. Do wyboru, do koloru!

PIĄTEK 6 MAJA:

🇷🇴🥊Dynamite Fighting Show 14 – godz. 19:00 (PL)
📺Fightklub
Kolejna rumuńska organizacja z transmisjami w Polsce. Tym razem jest DFS, które zadebiutuje w Fightklubie, podczas swójej pierwszej gali w tym roku szykuje ciekawą rozpiskę. W main evencie Bogdan Stoica po startach w ONE, tym razem wraca do ojczyzyny. Jego przeciwnik to podopieczny Nicka Hemmersa, finalista turnieju Road to ONE, Badr Ferdaous. W co-main evencie popularny „Rambo” czyli Florin Lambagiu, zmierzy się z zawodowym mistrzem Polski WKN Basso Piresem. Poza tym znany z KOK Mukremin Guler, były fajter Enfusion Assane Bafeta, weterani Claudiu Badoi i Bogdan Nastase, czy mistrz kempo, zapasów i kickboxingu, niepokonany Stefan Orza.
ROZPISKA

SOBOTA 7 MAJA:

🇺🇸👊Bare Knuckle Fighting Championship 25 – godz. 2:00 (PL)
📺Fightklub
💻aplikacja BKFC (subskrypcja – 4,99 USD/miesiąc), FITE.tv (PPV – 19,99 USD)
Dla fanów boksu bez rękawic kolejna gala BKFC. W walce wieczoru w Orlando pojedynek o pas wagi ciężkiej między Arnoldem Adamsem a Dillonem Clecklerem.
ROZPISKA

🇹🇭🥋Fairtex Fight: Genesis – godz. 5:00 (PL)
💻Youtube (free)
Gala Fairteksa prosto ze stadionu Lumpinee. W programie muay thai w dużych i małych rękawicach, a także pojedynek MMA. W taju w piąstkówkach wystąpi dwukrotny mistrz Europy IFMA Andy Cehovsky. Walka wieczoru to konfrontacja w dużych rękawicach między Nakrobem a Batmanem.

🇹🇭🦵Stadion Omnoi – godz. 6:20 (PL)
💻Facebook (free)
Jeden z czterech najważniejszych stadionów Bangkoku, a więc esencja boksu tajskiego, wbrew coraz bardziej popularnym nowoczesnym rozwiązaniom w świecie MT. Pięciorundowe walki, prajaty, mongkony, a w tle przygrywająca sarama.

🇯🇵🥋HEAT 50 – godz. 7:00 (PL)
💻Tiget.net (PPV – 2000 jenów/ok. 68,50 zł)
Niby lokalna organizacja z Nagoyi, ale potrafiąca zaskoczyć mocnymi nazwiskami w rozpisce. Nie zabraknie też walk kickbokserskich. Znany z K-1, bardzo efektowny Abiral „Himalayan Cheetah” Ghimire zmierzy się z Raseasingiem, który także miał okazję bić się w K-1. Zawodnik RIZIN Koji „Kouzi” Tanaka w main evencie walczyć będzie z Dawsakhonem, który rok temu zadebiutował w K-1. Poza tym w akcji Mariya Suzuki, brat Taikiego NaitoRyota, czy wracający do MMA Satoshi Ishii.
ROZPISKA

🇺🇸🇹🇭👊BKFC Thailand 2 – godz. 12:00 (PL)
💻aplikacja BKFC (subskrypcja – 4,99 USD/miesiąc)
We współpracy z Full Metal Dojo, BKFC organizuje swoją drugą galę w Tajlandii. Tym razem dwa pojedynki o pasy BKFC Thailand. W akcji m.in. zawodnik Thai Fight i MLWC Michaił Wetrila, byla mistrzyni WLC Souris Manfredi, zdobywaca pasa WBC MT Steve Banks, mający walki w starym K-1 i Kunlun Tofan Pirani, czy też rewanż Changa Lee i Fabiano Hawthorne’a.
ROZPISKA

🇹🇭🦵Muay Hardcore – godz. 14:00 (PL)
💻Youtube, Facebook (free)
Walki w małych rękawicach w formacie Tajowie kontra reszta świata. Po drugiej stronie do swojej kolejnej walki wyjdzie Artur Felkner. Czy wróci na właściwie tory po marcowej porażce?

🇱🇹🇪🇪🥋KoK 100 in Tallinn – godz. 18:00 (PL)
📺Fightbox
💻kokfights.tv (PPV – 6,99€/subskrypcja – 3,99€ miesięcznie)
Powrót King of Kings po ponad pół roku do stolicy Estonii. W main evencie pierwsza, historyczna konfrontacja o pas ME do 60 kg między Simonem Santaną a Marko Moisarem. Do akcji wraca również Hubert Dylewski, który w wyższej kategorii zmierzy się z byłym pretendentem Hendrikiem Themasem. W ringu też Ilona Wojda, której rywalką będzie Maarja Okva. W programie niecodzienny opening fight w postaci… pojedynku prowrestlerskiego.

🇵🇱🥊HFO 12 – godz. 18:15 (HFO Superfights)/godz. 20:00 (karta główna)
📺TVP Sport (karta główna)
💻aplikacja i strona sport.tvp.pl (całość)
HFO tym razem odwiedzi Ostrołękę. W hali im. Arkadiusza Gołasia na szali dwa pasy. W walce wieczoru pięciorundowy rewanż za zeszłoroczny turniej o mistrzostwo do 70 kg między Patrykiem Radoniem a Mateuszem Białasem. Odbędzie się także czteroosobowa drabinka o tytuł do 85 kg, w którym zobaczymy Karola Łasiewickiego, Tomasza Koniecznego, Przemysława Walkówa i Alana Kalskiego. W rozpisce m.in. pierwszy Polak z kontraktem w Karate Combat Maciej Tercjak, Marcin Majewski, czy Emil Chorążewicz.

NIEDZIELA 8 MAJA:

🇹🇭🦵Thai Fight: Sung Noen – godz. 13:00 (PL)
💻Youtube (free)
Thai Fight powraca tradycyjnym formatem, gdzie Tajowie po raz kolejny stłuką biednych farangów będą mierzyć się z zagraniczymi rywalami. Walki w dużych rękawicach oraz formuła kard chuek, a więc w bandażach i sznurkach. W akcji jak zwykle wesoła gromadka TF w postaci Saenchaia, Por Tor Tora i Tengneunga.

PONIEDZIAŁEK 9 MAJA:

🇷🇴🥊Colosseum Tournament 31 – godz. 18:00 (PL)
📺Fightbox
Na zakończenie przedłużonego weekendu emocje prosto z Rumunii, gdzie Colosseum atakuje z drugą galą w 2022. W pojedynku wieczoru mistrz Eduard Gafencu będzie chciał zatrzeć kiepskie wrażenie z kwietniowego eventu w Szwecji. Jego przeciwnikiem (w walce nie o pas) będzie Valentin Pascali. Na karcie także byly mistrz ISKA Gabriel Bozan, czy były fajter Glory Anghel Cardos.
ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here