Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (7-8 maja)

0
1121

Najnowszy rozkład przede wszystkim pod znakiem wydarzeń w Polsce. Historyczne walki lethwei, ekskluzywny klub dżentelmenów i dzień zakrwawionych pięści. Takie rzeczy dzieją się w najbliższy weekend nad Wisłą, Wartą, Odrą i Bugiem. Wspólny mianownik – po co komu rękawice?

PIĄTEK 7 MAJA:

Bubu, Don Diego, Byku, Psycho, Gleba i reszta wesołej ferajny… Wchodzą do gry! Piąta gala organizacji Gromda i tradycyjnie ośmioosobowy turniej plus szereg superfightów w formule boksu na gołe pięści. Dwa głośne kickbokserskie nazwiska na karcie – Mateusz Kubiszyn w extrafightcie a Bartłomiej Domalik w turnieju. Transmisja w PPV za niecałe 20 zł.

SOBOTA 8 MAJA:

Jedyny w Polsce promotor walk na zasadach K-1 bez rękawic wraca. Na evencie Krwawy Sport 3 czteroosobowy turniej w wadze ciężkiej i kilka ciekawych pojedynków. Łukasz Szecówka (który zmierzy się o pas do 100 kg z Patrykiem Heblem), Dominik Parol, Dariusz Rutkiewicz czy Kewin Wiwatowski to tylko niektóre nazwiska z rozpiski. Dostęp do transmisji w PPV od 19:00 za 19,99 zł.

Wydarzeniem weekendu jest niewątpliwie szósta gala A1. W Pleszewie rundy ćwierćfinałowe turniejów w muay thai i lethwei do 71 kg. Ta druga formuła jest czymś zupełnie nowym w Polsce. Nasz kraj będzie trzecim w Europie (po Słowacji i Anglii) oraz ósmym na świecie (+Mjanma, Japonia, Tajwan, Tajlandia, Stany Zjednoczone), w którym zorganizowane zostaną zawodowe pojedynki w boksie birmańskim. Jakby tego było mało, organizatorzy przygotowali naprawdę mocną rozpiskę. Dość powiedzieć, że w ćwierćfinale lethwei zobaczymy byłego mistrza WLC i zawodnika Glory Artura Saładiaka. Poza nim także duński weteran Mohammed El-Mir, polski weteran Filip Rządek, Cezary Zugaj jr, czy znany z HFO Michal Kosik. W drabince muay thai powrót do walk Bartosza Botwiny, który zmierzy się z czołowym zawodnikiem King of Kings Mindaugasem Narauskasem. Poza tym m.in. znani z turniejów Oktagon Underground Stepan Guba i Ladislav Kristufek, oraz Abdallah Mabel czy Arkadiusz Krupa. W main evencie o tytuł organizacji A1 do 95 kg między Mateuszem Duczmalem a Ivanem Bartkiem. Relacja od 19:00 w PPV za 19,99.

Rozkład jazdy 7-8 maja:
7.5:
GROMDA 5 (20:00, PPV)
8.5:
Krwawy Sport 3 (19:00, PPV)
A1 GALA 6 (19:00, PPV)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here