Z kopa w weekend, czyli rozkład jazdy (9-11 października)

0
1464

Przed nami weekend, w który czeka nas sporo ciekawych wydarzeń rozłożonych na trzy weekendowe dni. Będzie można wybrać się w każdy zakątek świata, bo dzieje się i w Europie i w Azji, a także w Stanach Zjednoczonych.

PIĄTEK 9 PAŹDZIERNIKA:

Zaczynamy wczesnym popołudniem w piątek. W Singapurze odbędzie się pierwsza od dłuższego czasu gala ONE Championship w Singapurze. Na Reign of Dynasties zobaczymy tylko jedną walkę uderzaną, ale za to pięciorundówkę o tytuł. W kategorii do 125 funtów Sam-A będzie bronić pasa MT z Joshem Tonną. Reszta to walki w MMA, więc można tym razem spodziewać się klatki zamiast ringu. Transmisja od 14:30 polskiego czasu na stronie i aplikacji TVP Sport, Fightklubie, oraz oficjalnym kanale Youtube ONE. Dla tych, którzy będą wtedy w pracy, TVP Sport przygotowało powtórkę w ten sam dzień o 23:45.

Wieczorem natomiast solidna dawka wrażeń z Holandii. W Alkmaar gala ECE 4 i z pięciu pojedynków w karcie głównej aż 4 będzie o pasy w formule xtreme standup (MT w małych rękawicach z rzutami i poddaniami w stójce)! Wystąpi m.in. znany z KoK i HFO Rodrigo Mineiro, który będzie rywalizować o tytuł w kategorii do 77 kg z Kevinem Hesslingiem. Główna część od 21:45 w Fightklubie. Całość (razem z częścią MMA) w PPV na facebookowym profilu Enfusion od 20:00.

SOBOTA 10 PAŹDZIERNIKA:

Tradycyjnie w sobotę od 7:15 zmagania z Omnoi. Rywalizacja z czwartego najważniejszego stadionu w Tajlandii na żywo na Youtube. Od 13:00 natomiast MAX MT, czyli boks tajski 3×3 min w formacie Taj kontra zawodnik z zagranicy. Zmagania będzie można obejrzeć także na Youtube. Godzinę później (tj. o 14:00) startuje Muay Hardcore, czyli także zerwanie z ortodoksyjnym MT, ale tutaj już w małych rękawicach. W rozpisce m.in. były rywal Tenshina Nasukawy Fritz Biagtan, czy niedawna pretendentka do pasa World Lethwei Championship Maisha Katz. Relacja? Oczywiście, że YT.

Mimo wielu napotkanych trudności, uda się rozegrać galę King of Kings w Tallinnie. Dla litewskiego promotora będzie to powrót do stolicy Estonii po dwóch latach. Główną atrakcją będzie turniej pretendencki do 77 kg, oraz bokserski pojedynek Mirko Moisara. Ważną kwestią jest częściowy powrót walk kickbokserskich z trzyminutowymi rundami. Transmisja od 19:00 polskiego czasu na Fightboksie.

NIEDZIELA 11 PAŹDZIERNIKA:

Dla amatorów walk bez rękawic w nocy z soboty na niedzielę od 3:00 polskiego czasu gala boksu bez rękawic BKFC 13. Na karcie m.in. znany z UFC i Bellatora Joey Beltran. Transmisja w cenie 4 dolarów (miesięczna subskrypcja) TUTAJ.
Rozpiska:
Joey Beltran vs. Marcel Stamps
Nico Hernandez vs. Chancey Wilson
Dave Rickels vs. Clifford Wright
Sam Shewmaker vs. Josh Burns
Isaac Doolittle vs. Brandon Johnson
Loren Hermreck vs. Rowdy Akers
Miles McDonald vs. Kendrick Latchman

O 7:15 polskiego czasu RISE wraca z dużymi eventami. Dead or Alive 2020 in Yokohama, a tam świetnie obsadzony turniej do 63 kg, ćwierćfinały GP kobiet oraz m.in. gwiazda Shoot Boxingu Kaito Ono, czy pół komik-pół kickbokser Black Panther BeyNoah. Start walk otwierających o 7:15, oficjalne otwarcie o 8:00. Całość do sprawdzenia w FITE.TV w PPV.

Jakby komuś było mało wrażeń, to o 13:00 zaczyna się kolejne MAX MT, na żywo TUTAJ. Godzinę później startuje natomiast MT Super Champ, które zobaczyć będzie można TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here