Z kopa w weekend czyli rozkład jazdy (11-14 listopada)

0
1366

W długi weekend nie ma odpoczynku! Codziennie mamy przynajmniej jedno istotne wydarzenie, które warto obejrzeć. Dzieje się przede wszystkim w Azji, chociaż na moment będziemy też w Europie i Stanach Zjednoczonych. My z największą uwagą będziemy spoglądać na to, co nastąpi w Abu Dhabi.

CZWARTEK 11 LISTOPADA:

🥋KoK/MMA Bushido 2021 in Qazaqstan – godz. 14:00 (PL) – Fightbox
Na początek długiego weekendu przystawka w postaci gali, która skupiać będzie się głównie na MMA, ale zobaczymy też trochę kickboxingu, a w akcji m.in. wielokrotny medalista MŚ IFMA Żanibiek Kanatbajew.
ROZPISKA

PIATEK 12 LISTOPADA:

🥋ONE Championship: NextGen II – godz. 13:30aplikacja i strona sport.tvp.pl, Fightklub, kanał Youtube ONE
Podczas rozpiski w Singapurze sporo atrakcji jeśli chodzi o sporty uderzane. Wyemitowane zostaną dwa pojedynki rezerwowe do kickbokserskiego GP kategorii do 155 funtów, gdzie Chunyu Zhang zmierzy się ze znanym z KoK Dovydasem Rimkusem, a Jo Nattawut z Yurikiem Davtyanem. Kartę otworzy konfrontacja Han Zi Hao vs. Victor Pinto, a w main evencie Saemapetch zmierzy się z Rittewadą.
ROZPISKA

🥊Enfusion 104 – godz. 15:00 (PL, Enfusion Talents) – Fightklub, Fightbox
17:00 (PL, karta główna) – aplikacja i strona sport.tvp.pl
To najmocniejsza rozpiska Enfusion w tym roku. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich zobaczymy przede wszystkim Patryka Radonia w konfrontacji z pretendentem do tytułu do 70 kg Mohammedem Boutasą. Poza tym dwie walki o pasy, w których m.in. powalczy Endy Semeleer. Także część wstępna mogłaby robić za główną, a tam z kolei niedoszły rywal Łukasza Pławeckiego Soufiane El Ballouti, znany z Oktagon Underground Tadeas Ruzicka, czy były zawodnik Glory Remy Vectol. Część przedwstępna (start o 13:30) prawdopodobnie nie będzie transmitowana.
ROZPISKA

SOBOTA 13 LISTOPADA:

👊BKFC 22 – godz. 2:00 (PL) – Fightklub, aplikacja BKFC (4,99 USD miesiecznie)
Dla fanów walk bokserskich na gołe pięści kolejne emocje. Tym razem numerowana gala BKFC z dwiema walkami o tytuł. W Miami zobaczymy m.in. Hectora Lombarda, czy Luisa Palomino.
ROZPISKA

🥋FEA: Keep Grinding 2 – godz. 20:00 (PL)FEAfights.tv (PPV – 8 USD – w pakiecie z Eagles: Danger Zone)
Mołdawski promotor wraca po ośmiu miesiącach nieobecności. Rozpiska po kilku przetasowaniach, ale zobaczymy parę znajomych twarzy, choćby z polskich ringów. W programie m.in. Mikita Szostak, którego fani nad Wisłą mogą kojarzyć z DSF. Także Vladimir Tok, czy Constantin Rusu, który zrezygnował z pojedynku dla Enfusion, aby móc wystąpić dla swojej macierzystej organizacji. Dostęp w pakiecie z galą MMA Eagles, która odbędzie się tuż przed FEA.
ROZPISKA

NIEDZIELA 14 LISTOPADA:

🥊RISE World Series 2021 in Osaka 2 – godz. 6:00 (PL, karta główna) – FITE.tv (PPV – 16,99 USD)
Ostatnia duża rozpiska RISE w tym roku z rewelacyjnie zapowiadającym się main eventem, w którym naprzeciw siebie staną triumfator dwóch turniejów RISE Kento Haraguchi z obecnym posiadaczem tytułu Glory Petchpanomrungiem. Poza tym konfrontacja mistrza organizacji Masahiko Suzukiego z Rui Ebatą, czy byłego mistrza stadionu Rajadamnern Genjiego Umeno z byłym mistrzem K-1 Taigą. Na karcie głównej łącznie 14 pojedynków.
ROZPISKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here