Zawodnicy Garudy Warszawa na galach KoK w Rydze i Wilnie

0
997

Pracowite dwa miesiące będą mieli podopieczni Dmitrija Kartela z Garuda Muay Thai Gym. Zawodnicy z warszawskiego Grochowa pojawią się w King of Kings 26 lutego w Rydze i 19 marca w Wilnie. W marcu dojdzie również do bardzo ciekawie zapowiadającego się czteroosobowego turnieju w kategorii do 71 kg. W lutym natomiast nie zabraknie ciekawych zestawień w superfightach.

Hubert Dylewski, który w listopadzie pokonał wracającego po dwuletniej przerwie Brahima Kallaha, tym razem podejmie kolejnego reprezentanta Mike’s Gym, Teo Mikelicia. Podopieczny Mike’a Passeniera i Denisa Vojnikovicia to były zawodnik Glory, a także pretendent do tytułu Final Fight Championship. W swoim debiucie dla litewskiej organizacji wygrał po rozcięciu głowy Aurimasa Krukauskasa.

Oleg Mosznin natomiast zmierzy się z mistrzem WAK-1F Aleksandrem Cerkesovem. Obu zawodników próbowano zestawić już kilkukrotnie, ale nigdy nie udało się doprowadzić całego procesu do końca.

Main eventem w stolicy Łotwy ma być starcie MMA między Olegsem Jemjelianovsem a Giorgim Khubejashvilim. Jedną z głównych pozycji będzie także starcie Kristapsa Zile z uczestnikiem gali Road to ONE Niką Kulumbegashvilim. Zile natomiast wielokrotnie trenował w Tajlandii, a w dorobku ma zawodowe walki m.in. z Peterem Grahamem i Arturem Gorlovem. W 2012 roku walczył nawet na karcie wstępnej gali Glory 2 w Brukseli. Jako amator pojedynkował się z Marisem Briedisem i Sergejem Maslobojevem.

Pod znakiem zapytania stoi występ awizowanego wcześniej Chico Kwasiego, który podczas lutowej walki bokserskiej w Kazachstanie doznał kontuzji barku. Zobaczymy natomiast Eduardsa Misinsa, który swego czasu był etatowym uczestnikiem wydarzeń KoK w Rydze, a także walczył w 2019 w czteroosobowej drabince w Helsinkach. Jego rywalem będzie jedno z odkryć cyklu KoK Classic Samuelis Sorochovas. W Atta Centre zawalczą m.in. także Arturs Leisans, Osvaldas Fedorovic, czy brat Raimondasa, Raivo Aukstikalnis.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI KOK W RYDZE

TURNIEJ I WALKA O PAS W WILNIE

W marcu natomiast ogłoszono czterosoobową drabinkę, w którym zobaczymy… Dylewskiego i Mikelicia. Jeżeli więc dobrze pójdzie, obaj skrzyżują rękawice dwa razy w ciągu miesiąca. Pozostali uczestnicy to mistrz KoK do 71 kg i uczestnik zeszłorocznego GP A1 Mindaugas Narauskas, a także były fajter Glory, podopieczny Murata Direkciego Sabri Ben Henia.

Planowany jest także pojedynek unifikacyjny do 65 kg, w którym mistrz Pok Biil zmierzy się z mistrzem tymczasowym Matasem Pultarazinskasem. Dla tajskiego Fina będzie to pierwsza walka od czasu pokonania Igora Osinina w lutym 2020. W sierpniu miał walczyć w pojedynku o mistrzostwo Europy Lion Fight w Szkocji, ale do debiutu dla amerykańskiego promotora nie doszło. Pultarazinskas pas tymczasowy zdobył w grudniu 2020, wygrywając z Łukaszem Łęczyckim, a w listopadzie po sześciu rundach okazał się lepszy od Vitasa Karosasa.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI KOK W WILNIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here