Zawodnicy Garudy Warszawa przed wyzwaniami na KoK Classic 4

0
1515

Tradycją stało się już, że podczas tegorocznych gal King of Kings widzimy mocną reprezentację warszawskiego klubu Garuda MT Gym. Nie inaczej będzie tym razem. 12 grudnia na gali KoK Classic 4 na Litwie dojdzie do pojedynku o pas tymczasowy do 65 kg z udziałem Łukasza Łęczyckiego. Poza nim do ringu wejdzie kilku innych podopiecznych Dmitrija Kartela.

INFORMACJE O GALI KOK CLASSIC 4

O walce o tymczasowy tytuł do 65 kg już informowaliśmy. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu między Łukaszem Łęczyckim a Matasem Pultarazinskasem. Ma ona odbyć się na dystansie 5×3 min w dziesięciouncjowych rękawicach. W co-main Daniel Szott podejmie ostatniego pretendenta do tytułu kategorii 71 kg Mindaugasa Narauskasa. Litwin obecnie klasyfikowany jest na drugim miejscu w rankingu KoK. Szott w dobrym stylu zameldował się w organizacji, remisując z mocno promowanym na Litwie Dovydasem Rimkusem. Potem w Kownie przegrał z Lukasem Baneviciusem.

Denis Makowski po walce na Genesis kontynuuje rywalizację na same ręce i tym razem w pojedynku bokserskim zawalczy z Ovidijusem Jurginasem. Podopieczny Sauliusa Seskeviciusa jest kickbokserem z walkami MMA na koncie. Limit tego starcia wynosić będzie 81 kg.

Oleg Mosznin tym razem nie stoczy trzeciej walki z Dovydasem Levickisem. Zamiast tego amatorski mistrz Białorusi w K-1 rules stawi czoła byłemu gimnastykowi, łączącemu starty kickbokserskie z MMA Samuelisowi Sorochovasowi. Litwin w listopadzie wystąpił na EFM 4 w Szczecinie i przegrał z Ahmedem Katajewem przez poddanie.

Pojawi się również trenujący na co dzień w Koninie Filip Rządek. Polak zmierzy się z fajterem MMA Aurimasem Krukauskasem. Weteran polskiego MT na wrześniowym KoK Classic 3 w Wilnie przegrał z Dovydasem Rimkusem.

Z innych ogłoszonych starć interesująco zapowiada się powrót „Chuliganasa” Danasa Antanaviciusa z bratem Samuelisa Sorochovasa, Benasem. Reinis Porozovs po pojedynkach bokserskich wraca do kickboxingu, gdzie podejmie Pauliusa Mitkusa. Poza tym znowu w ringu zameldują się również m.in. Vitas Karosas oraz Armin Riedl.

Pojedynki w kickboxingu (poza walką wieczoru) i boksie odbędą się na dystansie 3×2 min, a w MMA 2×4 min.

Gala KoK Classic 4 12 grudnia na żywo w Fightboksie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here