Zawodnik Glory i nokautujący Czech. Zmiany w turniejach A1 GALA 6

0
1236

Im bliżej startu GP organizacji A1, tym więcej zmian w obsadach zapowiadanych turniejów w lethwei i muay thai. Trzeba jednak przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania jeśli chodzi o znalezienie zastępstw. Faza ćwierćfinałowa odbędzie się na gali nr 6 w Pleszewie w sobotę 8 maja.

Więcej o zawodnikach turniejów A1 TUTAJ.

Znanego dobrze w Polsce Artema Woskobojnikowa w konfrontacji z Arkadiuszem Krupą w turnieju muay thai zastąpi Ladislav Kristufek. Czech jest byłym pretendentem do pasa mistrza Europy WMC. Zawodnik praskiego Lanna Gym ma też na koncie występ w Tatneft Cup, oraz dwa pojedynki w Oktagon Underground. W 2020 znalazł się w obsadzie turnieju do 70 kg, a w ćwierćfinale czeskiej części znokautował Lukasa Chotenovsky’ego. Nie mógł dalej uczestniczyć w drabince ze względu na kontuzję. Powrócił w pojedynku rezerwowym jednodniowego turnieju muay thai Undergroundu w 2021 roku, gdzie wygrał ze Stefanem Meszarosem.

Z turnieju boksu birmańskiego wypadł Toby Bindon. Za niego w walce z Arturem Saładiakiem wejdzie weteran Mohammed El-Mir. Pochodzący z Palestyny Duńczyk zdobywał pas WMC i europejski tytuł WKN. Rywalizował również na galach Kunlun Fight i Glory. Walczył m.in. z Maratem Grigorianem, Albertem Krausem czy Serhijem Adamczukiem. El-Mir ma około 150 zawodowych walk w kickboxingu i muay thai.

INFORMACJE (ROZPISKA, TRANSMISJA) O GALI A1 6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here