Zawodnik Glory wchodzi w świat gołych pięści!

0
902

Znany z występów w organizacji Glory, Vlad Tuinow postanowił zadebiutować w boksie na gołe pięści. Popularny ‘Diament’ zawalczy dla słynnej organizacji bare knuckle ze wschodu, Top Dog. Przeciwnikiem fightera Glory będzie niepokonany w walkach na gołe pięści i w boksie zawodowym, Machmud Musałow. Gala będzie transmitowana za darmo, a start 25 czerwca od godziny 19:00 czasu polskiego.

Musałow jest zawodowym pięściarzem, który rozpoczął karierę w 2015 roku. Podczas pierwszych 12 miesięcy kariery wygrał cztery walki, z czego dwie przed czasem. Trzy z nich były zaplanowane jako pojedynki czterorundowe, a jeden był zakontraktowany na sześć rund. Po walce w grudniu 2015 roku miał ponad trzy lata przerwy. Powrócił w marcu 2019 roku, by spotkać się z Władimirem Antonjanem. Pojedynek zakończył się większościowym zwycięstwem Musałowa, który w czwartej rundzie posłał przeciwnika na deski. W organizacji Top Dog zadebiutował podczas siódmej gali. 36-latek znokautował w debiucie rywala, samemu też zaliczając deski w pierwszej rundzie.

Vlad Tuinow to znany zawodnik Glory, który dał się poznać polskim fanom walką z Arturem Saładiakiem na Glory 69. Podczas eventu w niemieckim Dusseldorfie rozprawił się z Polakiem na dystansie trzech rund. W ostatniej walce na Glory 73 w chińskim Szenzen przegrał przed czasem z Brazylijczykiem, Bruno Gazanim. Od grudnia 2019 roku pozostaje nieaktywny na ringach zawodowych. Tuinov w przeszłości był mistrzem organizacji W5, A1, MTA, WKU i WFMC. Amatorsko rywalizował w kickboxingu na zasadach WAKO, zdobywając tytuł mistrza świata w 2019 roku. Dodatkowo był mistrzem Rosji w Viet Vo Dao i Vovinam.

Gala będzie transmitowana za darmo poprzez platformy Wink Russia i Megogo. Start w piątek o 19:00 czasu polskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here