Zbiórka na leczenie i rehabilitację Rafała Antończaka

0
1281

Podczas sobotniej gali A1 Rafał Antończak zasłabł podczas walki półfinałowej GP lethwei z Filipem Rządkiem. Zawodnik Artfight Rzeszów walczy o życie, a jego bliscy utworzyli internetową zbiórkę.

Cel można wspomóc TUTAJ. W opisie zbiórki czytamy:

To była chwila, ułamki sekund, gdy Rafał – mąż, przyjaciel i wielokrotny mistrz Polski oraz mistrz świata boksu tajskiego zamienił walkę na ringu w walkę o życie!

Cały dramat rozegrał się w sobotni wieczór 18 września, podczas gali A1 Federation 7. Gdy Rafał stanął na deskach, nic nie wskazywało na to, że półfinałowy pojedynek zostanie przerwany w tak tragicznych okolicznościach. Rafał ruszył z atakiem na swojego rywala i niespodziewanie stracił przytomność, upadając całym ciężarem swojego ciała na podest ringu. Pomimo natychmiastowej pomocy, która została mu udzielona, jego stan jest ciężki. Lekarze cały czas walczą o życie Rafała!

Nie wiadomo, co było powodem nagłego zasłabnięcia. Jednak zrobimy wszystko, by Rafał wyszedł z tego cało. Powrót do zdrowia to najważniejsza walka w jego życiu, jaką będzie musiał stoczyć. Zrobimy wszystko, by ją wygrał! Jesteśmy z Tobą, Mistrzu!

Żona, rodzina i przyjaciele

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here