Zimmerman pokonał Różalskiego, Wrzosek vs. Sarara na KSW 73

0
1220

Pojedynek na specjalnych zasadach K1 w małych rękawicach podczas sobotniego KSW 71 potoczył się wedle przewidywań. Widzowie w Toruniu nie zobaczyli w konfrontacji Marcina Różalskiego i Errola Zimmermana decyzji. Podopieczny Nicka Hemmersa wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Pojedynek nie toczył się w szybkim tempie, co zrozumiałe, biorąc pod uwagę wiek oraz „przebieg” zawodników. Na szczęście plotki o dozwolonych ciosach w parterze okazały się nieprawdziwe i pojedynek rzeczywiście miał miejsce na zasadach uderzanych, z liczeniami, tylko że na dystansie 3×5 min i rękawicach do MMA. Cztery razy liczony był „Różal”, który trafił na deski już w pierwszej rundzie po ciosach sierpowych przeciwnika. Potem odezwała się noga po przyjętym lowkicku, ale udało się przetrwać Polakowi. Później jednak Holender dołożył dwa kolejne knockdowny i Tomas Bronder zakończył walkę. Po pojedynku Zimmerman wyraził chęć walki na zasadach MMA i wyzwał na pojedynek Izu Ugonoha.

Potwierdzono też rywala podpisanego niedawno Arkadiusza Wrzoska. Pierwszym przeciwnikiem „Hightowera” będzie Tomasz Sarara, o czym mówiło się już od bardzo długiego czasu. Starcie to będzie main eventem gali KSW 73 na warszawskim Torwarze, gdzie organizacja wraca po sześciu latach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here