Znamy datę MFC 18! Tomasz Makowski w walce wieczoru?

0
1548

Organizacja Makowski Fighting Championship ogłosiła termin kolejnej gali. Czołowi polscy kickboxerzy wyjdą do ringu w Zielonej Górze 3 grudnia, by rywalizować w organizacji legendy, Tomasza Makowskiego. Na razie na plakacie mamy tylko organizatora ale spodziewamy się występu stałego składu.

Organizacja MFC planowała ekskluzywną galę w zamku w Łagowie. Niestety z powodu odwołania wszelkich imprez sportowych w marcu do gali nie doszło. W walce wieczoru wspomnianego wydarzenia miał wystąpić Kacper Frątczak. Uznany przez Polski Związek Kickboxingu najlepszym zawodnikiem w kickboxingu zawodowym 2019 roku. Reprezentant Zielonej Góry miał się spotkać z byłym młodzieżowym mistrzem Polski w formule full-contact i zawodowym pięściarzem, Przemysławem Biniendą z Leszna. Ponadto mieliśmy zobaczyć Emilię Czerwińską, Wiktora Waszczuka, Przemysława Kacieję czy Michała Gołębiowskiego.

Czekamy na oficjalne ogłoszenie walk nadchodzącej gali, która tradycyjnie będzie transmitowana na żywo w telewizji Fightbox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here