Znamy rywali Nalepki, Rajewskiego i Wareca na gali KoK w Warszawie. Vorovski wraca w Tallinnie po pas

0
1161

King of Kings zaktualizowało rozpiskę eventu, który odbędzie się w Warszawie 21 maja. To powrót litewskiej organizacji do Polski po prawie siedmiu latach. Tym razem poznaliśmy przeciwników dla Barbary Nalepki, Roberta Rajewskiego jr i Dmitrija Wareca.

Barbara Nalepka zmierzy się z włoską specjalistką muay thai Ludovicą Ciarpaglini. Zawodniczka z Florencji to mistrzyni Włoch w boksie tajskim i uczestniczka mistrzostw świata IFMA.

Przeciwnikiem Roberta Rajewskiego będzie Rumun Laurentiu Partenie. Mieszkający w Monzy pod Mediolanem, trenujący w Magnus Fighting Academy zawodnik to uczestnik niedawnej gali Road to ONE w Pradze, gdzie przegrał decyzją z Antoninem Nygrinem. Był także awizowany w 2020 roku przez Colosseum Tournament, ale ostatecznie nie doszło do jego występu w ojczyźnie.

Weteran gal Topking World Series, oraz zwycięzca turnieju tej organizacji Dmitrij Warec skrzyżuje rękawice z Przemysławem Kierpaczem. Reprezentujący nyski oddział londyńskiego KO Bloodline Gym (m.in. Arnold Oborotov, Kamil Sójkowski, Robert Vereyken) to zawodowy mistrz Polski ISKA, WKN i WKF. Ma na koncie m.in. pojedynki dla angielskiego MTGP. Na gali RCP 5 w Rokietnicy pokonał przed czasem Jacka Rzepeckiego. W 2019 roku Kierpacz walczył także o pas ME WKN, ale w Bratysławie przegrał z fajterem Enfusion i Oktagon Underground, Stefanem Meszarosem.

Nie udało się też niestety uniknąć komplikacji. Z karty wypadli Danyla Matiukov (zestawiony z Danielem Szottem) i Armin Riedl, który przeszedł operację po złamaniu nosa (przeciwnik Vladislava Shatunskyiego). Tomasz Zamysłowski i Kacper Glinicki nadal czekają na rywali.

ROZPISKA I INFORMACJE O TRANSMISJI GALI KOK WORLD GP 2021 IN WARSZAWA

Duży nius dotyczący gali w Tallinnie. Do akcji wróci tam Maxim Vorovski. Były zawodnik Glory i uczestnik jednej z najlepszych walk w historii KoK zmierzy się o tymczasowy pas w wadze -85 kg z Andreasem Iversenem. Norweg w 2018 roku wygrał turniej do 77 kg, w finale pokonując Erkana Varola, a teraz wystąpi kategorię wyżej. W stolicy Estonii zobaczymy m.in. wygranego jesiennego turnieju do 77 kg Otta Remmera, czy Sigrid Kapanen, która stanie w ringu z Astrid Grents.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here