Znokautuję Usmana do drugiej rundy – mistrz GLORY krytycznie o mistrzu UFC

0
989
PARIS, FRANCE - MARCH 12: Cedric Doumbe (R) and Murtel Groenhart (L) during the Kick Boxing World Championship on March 12, 2016 in Paris, France. (Photo by Aurelien Meunier/Getty Images)

Mistrz kategorii półśredniej Glory, Cedric Doumbe żywo komentuje wydarzenia w świecie MMA. Francuski kickboxer oglądał wczorajszą galę UFC 261, na której Kamaru Usman pokonał przez nokaut Jorge Masvidala. Jak nietrudno się domyślić, dominator w wadze do 77 kg nie wywarł dobrego wrażenia na czempionie Glory w tym samym limicie.

– W walce ze mną Usman zostałby znokautowany do końca drugiej rundy. Naprawdę jesteście tak zafascynowani tym gościem? Poczekajcie, aż zobaczycie mnie w MMA. – napisał na twitterze francuski zawodnik.

Doumbe od dwóch latg szlifuje umiejętności zapaśnicze i parterowe. Dodatkowo co jakiś czas pojawia się na Białorusi, gdzie doskonali swój warsztat w jednym z mińskich gymów Muay Thai. Komentujący wpis Francuza w serwisie społecznościowym podchodzą z rezerwą do jego pomysłu. Większość przypomina mu, że nawet początkujący zapaśnicy byliby w stanie go przewrócić. Dodatkowo wskazują, że w 4-uncjowych rękawicach mistrz Glory nie wchodziłby w żadne wymiany z potencjalnymi przeciwnikami.

Znając Doumbe, jest to zwykłe gadanie pod publiczkę, mające oczywiście na celu zwrócenie na siebie uwagi. Jak widać, skuteczne, bowiem ten artykuł powstał 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here