Zwycięstwo Andreia Stoiki przed czasem na DFS 11 (WYNIKI) (WIDEO)

0
925

W piątek w Bukareszcie odbyła się gala Dynamite Fighting Show 11. W main evencie Andrei Stoica nie pozostawił złudzeń i w czwartym pojedynku z Pavlem Voroninem wygrał już w pierwszej rundzie. Rumun tym samym zrewanżował się za kontrowersyjny występ przeciw Voroninowi w grudniu.

Wszystkie walki z DFS 11 obejrzeć można na oficjalnym kanale organizacji

Niedawny pretendent do pasa ONE Championship od początku bardzo dużo kopał. Już w pierwszej odsłonie udało się posłać Mołdawianina na deski za pomocą kolana na korpus. Przypomnijmy, że w grudniu doszło do sporych błędów sędziowskich, gdzie Voronin został wyliczony po uderzeniu w krocze i jednocześnie nie przyznano mu knockdownu.

W co-main Florin Lambagiu pokonał decyzją Petrosa Vardakasa. Grek w międzyczasie dostał dwa minusowe punkty za przytrzymywanie, a w pierwszej rundzie trafił na deski po jednym z obszernych sierpów Rumuna. Zresztą tak przedstawiał się plan Lambagiu na ten pojedynek – do narożnika i zasypać ciosami.

Kontrowersji nie brakowało w walce Ionuta Iancu z Konstantinem Gluhovem. Rumun wielokrotnie narzekał w trakcie walki na ciosy poniżej pasa. Mając wygraną walkę, pod koniec trzeciej rundy po raz któryś miał o to pretensje do sędziego Cesara Gheorge, który zdecydował się… wyliczyć Iancu! Oznaczało to rundę dodatkową, która początkowo nie układała się dobrze dla zawodnika gospodarzy, a przy okazji, znowu sędzia ringowy orzekł knockdown na rumuńskim fajterze po ciosie w okolicy krocza w wykonaniu Łotysza. Decyzja? Iancu. Z plusów tego starcia, przyznać trzeba, że Gluhov mimo 41 lat na karku ma naprawdę twardą głowę, bo zebrał trochę mocnych ciosów od znacznie młodszego rywala.

Inny weteran Dzevad Poturak musiał uznać wyższość Stefana Latescu. Bośniak nie pokazał zbyt wiele poza kilkoma unikami szarżującego przeciwnika.

Dwa rewelacyjne pojedynki miały miejsce w pierwszej połowie gali. W walce otwierającej do 70 kg Marko Dusinschii wygrał z Ionutem Romanem, a w kategorii -65 kg Serghei Zanosiev okazał się lepszy od Vlada Trifa. Szczególnie ta druga walka była bardzo zacięta, a obie prowadzone były w bardzo wysokim tempie.

Mieliśmy też okazję obserwować niecodzienne KO w wykonaniu karateki Tudora Potoroaki, który obrotówką na głowę znokautował Mariana Serbana w pierwszej rundzie. WIDEO Z WALKI

Wyniki gali Dynamite Fighting Show 11 (4 czerwca, Silva Complex, Bukareszt):
-95 kg: Andrei Stoica pok. Pavel Voronin przez KO 1R (kolano na tułów)
-86 kg: Florin Lambagiu pok. Petros Vardakas przez decyzję
+100 kg: Ionut Iancu pok. Konstantin Gluhov przez decyzję (ExR)
+100 kg: Stefan Latescu pok. Dzevad Poturak przez decyzję
+100 kg: Marius Munteanu pok. Florin Matei przez decyzję (ExR)
-75 kg: Andrei Ostrovanu pok. Cezar Buzdugan przez TKO 1R (trzy liczenia w rundzie)
-65 kg: Serghei Zanosiev pok. Vlad Trif przez niejednogłośną decyzję
+100 kg: Florin Ivanoaie pok. Costin Mincu przez decyzję
-70 kg: Tudor Potoroaca pok. Marian Serban przez KO 1R (obrotówka na głowę)
-70 kg: Marko Dusinschi pok. Ionut Roman przez decyzję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here