Zwycięstwo Nadaki na Super RIZIN. Mayweather znowu z nokautem (WIDEO) (WYNIKI)

0
2112

Nie było niespodzianki, chociaż się na nią zanosiło. Floyd Mayweather wygrał kolejną nieoficjalną („pokazową”) walkę w Japonii. Tym razem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą. Pojedynek był main eventem wydarzenia Super RIZIN, które odbyło się w Saitamie. Było ono pierwszą częścią łączonej gali Super RIZIN/RIZIN.38.

Starszy z braci Asakura wyszedł bez większego respektu dla wielokrotnego pięściarskiego mistrza świata. W pierwszej rundzie kilka razy trafił ciosem na korpus, natomiast w drugiej zaczął skutecznie celować w głowę. Pod koniec drugiej odsłony Mayweather wziął się jednak do roboty i również akcje zaczęły mu się udawać. Równo z gongiem kończącym drugą rundę trafił prawym prostym, po którym Asakura padł na deski.

Nienajlepiej natomiast skończył ochroniarz Mayweathera. Ray Sadeghi, znany jako Jizzy Mack przegrał z ważącym ponad 20 kg mniej kickbokserem Kojim Tanaką. Kouzi już od samego początku wykorzystywał dziurawą obronę rywala, który zebrał sporo mocnych ciosów na głowę. Ostatecznie najpierw „Jizzy” został wyliczony, a następnie padł drugi raz na deski i nie był w stanie kontynuować walki.

Kolejny łatwy pojedynek dla Yoshinariego Nadaki. Tym razem cudowne dziecko japońskiego muay thai poradziło sobie w pierwszej odsłonie z tajskim zawodnikiem boksu birmańskiego, Bandasakiem.

Galę udanie otworzył Kota Miura. Syn legendy japońskiej piłki poddał Bunchuaia.

Wyniki gali Super RIZIN (25 września 2022, Saitama Super Arena, Saitama):
open: Floyd Mayweather pok. Mikuru Asakura przez KO 2R (prawy prosty) – boks
open: Koji „Kouzi” Tanaka pok. Ray „Jizzy Mack” Sadeghi przez KO 3R (prawy sierp) – boks
53 kg: Yoshinari Nadaka pok. Bandasak So Trakunpet przez TKO 1R (ciosy i kolano) – kickboxing + łokcie
66 kg: Kota Miura pok. Bunchuai Phonsungnoen przez poddanie 1R (dźwignia na łokieć)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here